Toona 5024 Hs Dairesel Kapı Motoru

ileadmin

Toona 5024 Hs Dairesel Kapı Motoru

Nice İstanbul ailesi olarak 25 yıldır otomatik kapı sistemleri adına birçok kapılara dokunuş yaptık ve siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağladık. Bir çok kapılara önlem alırken tabi ki dairesel kapıları da arasına ekledik. Dairesel 90 derece açılır kapılar için özel olarak tasarlanmış toona 5024 hs motorumuz hızlı kapı motorudur. Dairesel kapılarınız içinde motor üretimi sağlayan firmamız toona 5024 hs motoru Türkiye’ye getirdi. Hızlı kapı motorlarında yer alan nice toona 5024 hs motorumuz 24 v dc olarak çalışmaktadır. Motorun beslemesi 230 v’dur kendi içerisinde 24’de çevirerek çalışma sağlamaktadır. Kanat (kapı) uzunlukları 5 metre olan kapılar için kullanılmaktadır. Üstelik 90 derece kapılarınızda 16 saniye içerisinde açılma hızına sahiptir. Kapı başında saatlerce beklemeye son. Nice toona 5024 hs motor enkoderli motorlarımızdan biridir. Akü bağlantısı yapılarak da elektrik kesintilerinde kapı başında bekleme derdine son getiren motorlarımızdır. Açılış ve kapanışta yavaşlama ayarı yapılarak da sesli çalışmasını ve sert kapanmasını engellemektedir. Yoğun kullanıma da uygun olan toona 5024 hs motor ıp 44 koruma sınıfına aittir. Kışın soğuk hava ya yazın ise yaz aylarına kafa tutan toona 5024 hs motor kışın -20 yazın ise +50 derece hava koşullarında çalışma sağlamaktadır.

Mc824h kontrol ünitesi ile çalışan toona motorun aksesuarları epmb fotosel (bluebus), eldc flaşör lamba, oxı (kumanda alıcısı), 2 kanallı sm2 ile çalışma sağlamaktadır. Yanı sıra opsiyonel olarak ps324 batarya satın alarak akü bağlantısı yapılabilmektedir. İsterseniz elektrikli kilit alarak da motoru kilitleyebilmektesiniz.

Nice Toona 5024 hs motor sizin kapınıza uygun olduğunu düşünüyor iseniz hemen satın almak için bizi arayarak bilgi sahibi olabilir veya servis kaydı bırakarak servis kaydınız oluşturabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın