Category Archive Yana Kayar Kapı Motorları

ileadmin

nice rox 600 bahçe kapısı

Nice yetkili satış ve servis hizmeti sağlayan firmamız 20 yıllık tecrübesi ile bahçe kapısı motorları ile güvenliğinizi yükseltmektedir. Bahçe kapısı motorları ile artık bir kumanda sayesinde aç kapa yapabilir güvenliğiniz emin ellerde olabilir.

Bahçe kapısı motoru olan nice rox 600 motor 600 kg’lık kapılarda kullanılır. Genelde günde 10-30 defa aç kapa yapılan kapılarda kullanılan motor sistemi 220 ile çalışan motorlardandır. Rox 600 motor epm fotosel, 220 v lucy flaşör lamba, kremiyer dişli sistemi ve smilo kumanda ile kullanılmaktadır.

Nice Rox 600 bahçe kapı motorunun yavaş başla yavaş dur özelliği de bulunmaktadır. Kontrol ünite sistemi motorun üzerinde bulunmaktadır. Kumanda alıcısı kontrol ünitesinin üzerinde bulunmaktadır. Nice bahçe kapı motorları hakkında ayrıntılı bilgi için bizleri arıyabilir servis imkanı için ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

ileadmin

Nice Rox 1000 Motor

Nice Türkiye ailesi olarak sizlerin kapı sorunlarına çözüm üreten firmamız yıllardır tüm kapıların otomatik kapı sistemlerini üreterek hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Nice ürünleri İtalyan menşeili olup Türkiye ve tüm Avrupa’da satışları ve servisleri sunulmaktadır. Nice ürünleri otopark kapıları, bahçe kapıları, sürgülü, dairesel, seksiyonel garaj kapıları, kepenk sarmal kapıları gibi bir çok kapı sistemlerine uygun motor ürünleridir. Nice sürgülü kapı motorlarından biri olan rox 1000 motor 230 v ac akım ile çalışmaktadır. Yarı yoğun kullanıma uygun olan rox 1000 motor saatte 20 kez açılıp kapanmayı sunmaktadır. 7 metrelik kapılarda uygulanmaktadır. Eski robo 1000 motorların yerine getirilmiştir. Rox 1000 motorların kontrol ünitesi motorların üzerindedir böylelikle kontrol ünitesine dışarıdan herhangi bir zarar gelmesini önlemektedir. Yavaş başla yavaş dur özelliği de bulunan rox 1000 motor ıp 44 koruma sınıfına aittir. Motorun hızı ise 0.18 saniyedir. Rox 1000 motorlar kışın -20 yazın ise +50 derece hava koşullarına ragmen çalışma sağlamaktadır. Böylelikle soğuk veya sıcak illerimizde sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Motorun kendi ağırlığı 11 kg’dır.
Nice rox 1000 motorlar kit olarak satılmaktadır, sadece motor olarak satılmamaktadır. Motorun yanı sıra emp fotosel, lucy flaşör ikaz lambası, 2 adet smilo kumanda ve 4 metre kremiyer dişli ile beraber satılmaktadır.
Nice motorlarına 2 yıl garanti 10 yıl ise yedek parça temini sunmaktadır. Her kapı seçeneklerine göre kapı motoru imkanı sunan Nice Türkiye yanı sıra motorlar ile ilgili sorun yaşamanız halinde servis hizmeti de sunmaktadır. Nice rox 1000 motorların fiyatını öğrenmek veya servis imkanından yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ileadmin

Nice Rox 600 Motor

Nice Türkiye ailesi olarak yıllardır otomasyon sistemleri ile ilerlemekteyiz. Birçok ürün seçenekleri sunmaktayız. Yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları gibi bir çok seçenek sunmaktayız. Yana kayar kapı motorlarımızın arasında bulunan nice rox 600 motor yarı yoğun kullanımlarınız için uygundur. 220 v ile çalışan rox 600 motorun kontrol ünitesi motorun üst kısmında (kapağın altında) bulunmaktadır. Bu sayede kontrol ünitesini hava koşullarından korumaktadır. Nice rox 600 motorda yavaş başla yavaş dur özelliğide bulunmaktadır. 600 kg kapılara uygun olan motor saatte 20 kez açılıp kapanmaya dayanıklıdır. Ip 44 koruma sınıfına ait iken -20 +50 derece hava koşullarına rağmen çalışmaktadır. Nice italya da üretilen rox 600 motor robo 500 modellerinin yerine Türkiye’ye getirilmiştir. Maksimum 7 metrelik kapılarda çalışan rox 600 motorun hızı ise 17 cm/ sn’dir. Nice rox 600 motorlar hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Nice motorları hakkında sorun yaşamanız durumunda nice servis ekiplerimize ulaşabilir destek alabilirsiniz.

Nice rox 600 Teknik Özellikleri;

Enerji Girişi : 230
Çektiği akım : 1.4
Güç : 300
Hız : 0.18
Kuvvet (N) : 600
Çalışma Sürekliliği (Kez/Saat) : 20
Ip : 44
Çalışma Sıcaklığı : -20 +50
Motor Ölçüleri (mm) : 330*210*303 h
Ağırlık : 11

ileadmin

Nice Robus 600

Herkes kendi güvenliğini korumak ister ve bu yüzden kapıları için otomasyon sistemleri oluşturmak istemektedir. İşte tam bu konuda nice otomasyon sizler için idealdir. Nice İtalya menşeili olup Türkiye’de de satışı sunulmaktadır. 12 yıldır Türkiye’de satılan nice ürünleri ile tanıştığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Tam olarak otomasyon işinin uzman motorlarıdır. Nice robus 600 motor yana kayar kapı motorudur.Yoğun kullanımlarınız için idealdir. 24 volt akım ile çalışan nice robus motor 600 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği de bulunan motorun kontrol ünitesi motorun üzerindedir, bu sayede dışarıdan gelen etkenlerden kendini fazlasıyla korumaktadır. Motorun engel tanıma özelliği olması ile kapının açıldığı veya kapandığı durumda herhangi bir cisim ile karşılaşmasında durup aksi yöne hareket etmesini sağlar bu sayede kapıya çarpma olasılıkları düşmektedir. Ayarlanabilir 6 kademeli hız seçeneği bulunmaktadır. Nice robus 600 motor kendi fotoseli ve ve flaşörü dışında başka modeller ile çalışmamaktadır. Nice robus 600 motor hakkında bilgi sahibi olmak için ve fiyat bilgisi için 0541 349 53 06 numaramızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Nice Robus 600 Teknik Özellikleri :

ENERJİ GİRİŞİ (Vac) : 230

ÇEKTİĞİ AKIM (A) :  2,5

GÜÇ (w) : 515

HIZ (m/s) : 0.31

KUVVET (n) : 600

ÇALIŞMA SÜREKLİLİĞİ KEZ/SAAT  : 40

IP: 44

ÇALIŞMA SICAKLIĞI : -20 +50

MOTOR ÖLÇÜLERİ (mm) : 330*210*303 h.

MOTOR AĞIRLIĞI (kg) : 11

 

 

ileadmin

Nice Run 2500

Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru

 

Teknoloji pek çok alanda bize imkanlar sağlamaktadır. Bu alanlardan biri de her gün kullandığımız bir çok basit tasarımı kullanımını kolaylaştırmaktır. Bu alanlardan birine örnek olarak kapı verilebilir. Çok basit bir mekanizme olan kapılara bile artık bir motor yardımıyla teknoloji uygulanmakta ve kapılar otomatik hale gelmektedir. Bu sayede kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları alanında ülkemizde hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Nice firmasının çok tercih edilmesinin altında yıllarca artan bir kalite ivmesiyle hizmet vermesi yatmaktadır. Nice firmasının ürünlerinden biri olan nice run 2500 yana kayar kapı motoru da bu ivmenin son noktalarında yer alan motorlardan bir tanesidir.

Nice run 2500  yana kayar kapı motoru alanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün tercih sebeplerinden bir tanesi de elbette insanların nice firmasına güvenmesidir. Fakat tek sebebi bu değildir. Ürün özellikleri bakımından kendini satacak kadar gelişmiştir. İşte bu ürünün özellikleri şunlardır.

En önemli özelliği yoğun kullanıma uygun bir motor olmasıdır ki bu sayede motorunuzu aşırı derecede fazla kullansanız da ömrü uzun olacaktır evladiyelik diye tabir edilen ürünler arasında yer almaktadır. Taşıma kapasitesi iki bin beş yüz kilogramı bulur nice run 2500 yana kayar kapı motorunun. Sabit bir hızda çalışır. İki bin beş yüz kilogram taşımasına rağmen ağırlığı sadece yirmi dört buçuk kilogramdır ki bu taşıma kapasitesine göre bu ağırlık yok denecek kadar da azdır. Kontrol ünitesi üzerindedir bu sayede bakımı çok kolay ve de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Nice Türkiye

Nice Run 2500 Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice Run 1500

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Gelişmelerini takip eden firmalar da ürünlerine bu gelişen teknolojiyi monte etmekte ve bize çok daha kullanışlı bizim için çok daha pratik ürünlerle karşımız çıkmaktadır. Nice firması teknolojiyi çok sıkı takip eden bir firmadır. Çıkarttığı ürünler son teknoloji ürünler olmakta ve bizim hayatımızı kolaylaştıran ürünleri bize sunmaktadır. üstelik ürünleri uzun süreler kullanılmakta evladiyelik diye tabir ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de nice run 1500 yana kayar kapı motorudur. Bu ürünün en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer almasının bir nedeni elbette altında nice firmasının imzasının yer almasıdır.

Fakat tek nedeni altında nice firmasının imzası olması olarak görürsek ürün özelliklerine haksızlık etmiş oluruz. Ürünün altında nice firması imzası olmasa dahi kendini çok rahat şekilde sattırabilecek kadar güzel ve pratik özellikleri bulunmaktadır. işte bu özelliklerden bazıları şunlardır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Kontrol ünitesinin motorun üzerinde olması bakımını kolaylaştırır. Bunun yanında bin beş yüz kilogram gibi devasa bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır ki yoğun kullanıma uygun kapılarda ender görülen bir taşıma kapasitesidir bu taşıma ağırlığı. On ila yirmi beş santim hıza sahiptir saniyede ve altı kademeli ayarlanabilir hız seçeneği sunmaktadır size. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız ufak bir çocukla karşılaşırsa eğer hareket halindeyken anında çalışmasını durdurarak arada kalan engele zarar gelmesini engeller. Tüm bunların yanında sadece ama sadece on dokuz kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir ki bin beş yüz kilogram taşıma kapasitesi için çok küçük bir rakamdır bu ağırlık.

Nice Türkiye

Nice Run 1500 Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Çok basit mekanizmalar bile gelişen teknoloji sayesinde çok rahat aletler haline gelmektedir. Örneğin kapı gibi örneğin çok basit bir mekanizma olan kapı bile teknoloji sayesinde çok çeşitli özellikleri olan bir alet haline gelebiliyor. Nice firması yıllar boyunca bu mekanizmaları size sunan bir firmadır. Gelişmesini teknolojik gelişmeleri baz alarak yapmaktadır. Her tür de teknolojik gelişmeyi takip etmekte ve ürünlerini bu şekilde size sunmaktadır. Ürünleri her alanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice robus 400 yana kayar kapı motorunun altında nice firmasının imzası bulunması elbette ürün için oldukça büyük bir avantajdır fakat ürünün satışlarının bu kadar fazla olmasını sadece bu sebebe bağlarsak hem ürüne haksızlık etmiş oluruz hem ürünü alan insanlara haksızlık etmiş oluruz hem de ürünün özelliklerini görmezden gelmiş oluruz.

Nice robus 400 yana kayar kapı motoru öncelikle çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına bir durdurma meydana getirmemektedir. Bu sıcaklıklar artı elli dereceyi ya da eksi yirmi dereceyi bulsa bile bu durum değişmez. Bunun yanında dört yüz kilogram gibi bir taşıma kapasitesi vardır. Saniyede on sekiz ila yirmi dört santim arasında ayarlanan bir hıza sahiptir. Saatte otuz beş kez aç kapa turu yapabilir. Engel tanıma özelliği sayesinde ki bu özellik bir çok kapıda bulunmaz kapınız bir engelle karşılaşırsa motor hareketini anında durdurarak hem kapınıza hem de engele bir zarar gelmesini engeller. Altında nice firmasının imzası bulunmasa da bir çok özelliğiyle üst sıralara tırmanacak özellikler bunlardır.

Nice Türkiye

Nice Robus 400 Teknik Özellikleri