Category Archive Nice Ürünler

ileadmin

Nice Rox 1000 Motor

Nice Türkiye ailesi olarak sizlerin kapı sorunlarına çözüm üreten firmamız yıllardır tüm kapıların otomatik kapı sistemlerini üreterek hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Nice ürünleri İtalyan menşeili olup Türkiye ve tüm Avrupa’da satışları ve servisleri sunulmaktadır. Nice ürünleri otopark kapıları, bahçe kapıları, sürgülü, dairesel, seksiyonel garaj kapıları, kepenk sarmal kapıları gibi bir çok kapı sistemlerine uygun motor ürünleridir. Nice sürgülü kapı motorlarından biri olan rox 1000 motor 230 v ac akım ile çalışmaktadır. Yarı yoğun kullanıma uygun olan rox 1000 motor saatte 20 kez açılıp kapanmayı sunmaktadır. 7 metrelik kapılarda uygulanmaktadır. Eski robo 1000 motorların yerine getirilmiştir. Rox 1000 motorların kontrol ünitesi motorların üzerindedir böylelikle kontrol ünitesine dışarıdan herhangi bir zarar gelmesini önlemektedir. Yavaş başla yavaş dur özelliği de bulunan rox 1000 motor ıp 44 koruma sınıfına aittir. Motorun hızı ise 0.18 saniyedir. Rox 1000 motorlar kışın -20 yazın ise +50 derece hava koşullarına ragmen çalışma sağlamaktadır. Böylelikle soğuk veya sıcak illerimizde sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Motorun kendi ağırlığı 11 kg’dır.
Nice rox 1000 motorlar kit olarak satılmaktadır, sadece motor olarak satılmamaktadır. Motorun yanı sıra emp fotosel, lucy flaşör ikaz lambası, 2 adet smilo kumanda ve 4 metre kremiyer dişli ile beraber satılmaktadır.
Nice motorlarına 2 yıl garanti 10 yıl ise yedek parça temini sunmaktadır. Her kapı seçeneklerine göre kapı motoru imkanı sunan Nice Türkiye yanı sıra motorlar ile ilgili sorun yaşamanız halinde servis hizmeti de sunmaktadır. Nice rox 1000 motorların fiyatını öğrenmek veya servis imkanından yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ileadmin

Nice Robus 600

Herkes kendi güvenliğini korumak ister ve bu yüzden kapıları için otomasyon sistemleri oluşturmak istemektedir. İşte tam bu konuda nice otomasyon sizler için idealdir. Nice İtalya menşeili olup Türkiye’de de satışı sunulmaktadır. 12 yıldır Türkiye’de satılan nice ürünleri ile tanıştığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Tam olarak otomasyon işinin uzman motorlarıdır. Nice robus 600 motor yana kayar kapı motorudur.Yoğun kullanımlarınız için idealdir. 24 volt akım ile çalışan nice robus motor 600 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği de bulunan motorun kontrol ünitesi motorun üzerindedir, bu sayede dışarıdan gelen etkenlerden kendini fazlasıyla korumaktadır. Motorun engel tanıma özelliği olması ile kapının açıldığı veya kapandığı durumda herhangi bir cisim ile karşılaşmasında durup aksi yöne hareket etmesini sağlar bu sayede kapıya çarpma olasılıkları düşmektedir. Ayarlanabilir 6 kademeli hız seçeneği bulunmaktadır. Nice robus 600 motor kendi fotoseli ve ve flaşörü dışında başka modeller ile çalışmamaktadır. Nice robus 600 motor hakkında bilgi sahibi olmak için ve fiyat bilgisi için 0541 349 53 06 numaramızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Nice Robus 600 Teknik Özellikleri :

ENERJİ GİRİŞİ (Vac) : 230

ÇEKTİĞİ AKIM (A) :  2,5

GÜÇ (w) : 515

HIZ (m/s) : 0.31

KUVVET (n) : 600

ÇALIŞMA SÜREKLİLİĞİ KEZ/SAAT  : 40

IP: 44

ÇALIŞMA SICAKLIĞI : -20 +50

MOTOR ÖLÇÜLERİ (mm) : 330*210*303 h.

MOTOR AĞIRLIĞI (kg) : 11

 

 

ileadmin

Nice Wide Bariyer

Nice bariyer sistemlerinden olan nice wide bariyer 24 v akım ile çalışmaktadır. Nice Wil bariyerlerin yerine gelen nice wide bariyer wil bariyerleri aratmıcak özelliklerin çok çok üstündedir. 3 metreden başlayarak 7 metreye kadar uzanan kol uzunlukları ile ihtiyacınız olan her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 3,5 saniye ile 5 saniye arasında farklılık göstererek açılma hızları bulunmaktadır. Yavaş başla yavaş dur özelliği, engel tanıma özelliği, ogs-hgs ve kartlı geçiş sistemleri ile de uyumluluk göstermektedir. Elektrik kesintilerinde manuele alabilme, kol sağa veya sola takılabilme, kütle dedektörü takılabilme, harici olarak akü bağlantısı yapılabilme özelliği gibi bir çok özelliği mevcuttur. Senkronize bağlantı yapılabilmesi ile de karşılıklı olarak bariyerler aynı anda çalışma sağlanabilmelidir. Ip 44 koruma sınıfına ait iken – 20 /+50 derece hava koşullarında sizlere sorun yaşatmadan çalışma sağlamaktadır. Saatte çalışma özellikleri ve gövdenin ağırlıkları aşağıda belirtilmiştir.

Nice Wide S: Saatte 100 kez çalışabilmektedir. Gövdenin ağırlığı ise 40 kg’dır.

Nice Wide M: Saatte 300 kez çalışabilmektedir. Gövdenin ağırlığı ise 46 kg’dır.

Nice Wide L: Saatte 200 kez çalışabilmektedir. Gövdenin ağırlığı ise 54 kg’dır.

ileadmin

Nice Run 2500

Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru

 

Teknoloji pek çok alanda bize imkanlar sağlamaktadır. Bu alanlardan biri de her gün kullandığımız bir çok basit tasarımı kullanımını kolaylaştırmaktır. Bu alanlardan birine örnek olarak kapı verilebilir. Çok basit bir mekanizme olan kapılara bile artık bir motor yardımıyla teknoloji uygulanmakta ve kapılar otomatik hale gelmektedir. Bu sayede kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları alanında ülkemizde hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Nice firmasının çok tercih edilmesinin altında yıllarca artan bir kalite ivmesiyle hizmet vermesi yatmaktadır. Nice firmasının ürünlerinden biri olan nice run 2500 yana kayar kapı motoru da bu ivmenin son noktalarında yer alan motorlardan bir tanesidir.

Nice run 2500  yana kayar kapı motoru alanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün tercih sebeplerinden bir tanesi de elbette insanların nice firmasına güvenmesidir. Fakat tek sebebi bu değildir. Ürün özellikleri bakımından kendini satacak kadar gelişmiştir. İşte bu ürünün özellikleri şunlardır.

En önemli özelliği yoğun kullanıma uygun bir motor olmasıdır ki bu sayede motorunuzu aşırı derecede fazla kullansanız da ömrü uzun olacaktır evladiyelik diye tabir edilen ürünler arasında yer almaktadır. Taşıma kapasitesi iki bin beş yüz kilogramı bulur nice run 2500 yana kayar kapı motorunun. Sabit bir hızda çalışır. İki bin beş yüz kilogram taşımasına rağmen ağırlığı sadece yirmi dört buçuk kilogramdır ki bu taşıma kapasitesine göre bu ağırlık yok denecek kadar da azdır. Kontrol ünitesi üzerindedir bu sayede bakımı çok kolay ve de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Nice Türkiye

Nice Run 2500 Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice S Bar

Nice S bar Bariyer Sistemi

 

Bu hayatta başımıza her an her şey gelebilir elbette bizim için tedbir almak da en iyi çare bir olay başımıza geldiğinde ağlanıp sızlanmanın elbette bir faydası yoktur bunun yerine bu olay başımıza gelmeden bu olaya karşı bir önlem almak en doğrusudur. Gelişen teknoloji de bize bu alanda oldukça yardımcı oluyor. Çok basit güvenlik önlemleri bile teknolojinin bu ürüne eklenmesiyle çok işlevsel ve kullanışlı bir güvenlik önlemine dönüşebiliyor ve güvenliğimizi büyük ölçü de sağlayabiliyor. Bu ürünlerden biri de her gün hastane girişlerinde otopark girişlerinde alış veriş merkezi girişlerinde gördüğüz bariyer sistemleridir. Bariyer sistemleri yıllar boyunca kullandığımız basit fakat basit olduğu kadar da kullanışlı bir güvenlik sistemidir. Nice firması da bu güvenlik sistemlerini üreten en iyi firmalardan birisidir. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmaların arasında hatta en üstlerinde bulunmaktadır. nice firmasının ürettiği ürünler her zaman son teknolojiyle donatılmış ürünler olduğundan insanlarda en çok bu ürünleri tercih etmektedirler. Nice s bar bariyer sistemi de bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice s bar bariyer sistemi özellikleri bakımıyla bir çok bariyer sisteminden ayrılmaktadır. İşte nice s bar bariyer sistemini diğer bariyer sistemlerinden ayıran bir çok özelliği de şunlardır. Öncelikle beş yüz bin defa açılma ve kapanma garantisi bulunmaktadır. engel tanıma özelliği bulunmaktadır ki bu bir çok bariyer sisteminde bulunmayan fakat bulunması gereken bir özelliktir. Hazır fotosel yuvaları sayesinde fotosel bağlantısını kolaylaştırmaktadır. Ağırlığı sadece kırk altı kilogramdır. Çalışma sürekliliği saatte yüz kez olarak belirlenmiştir ve artı elli ve eksi yirmi derece de bile çalışmasına devam edebilmektedir nice s bar bariyer sistemi.

Nice Türkiye

Nice S Bar Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice M3 Bar

Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri

 

Güvenliğimiz en çok değer verdiğimiz olgumuzdur elbette biliriz ki bazı şeylerin telafisi olsa da güvenliğimizden dolayı oluşan bir kazanın telafisi olmayan sonuçları olabilir. Güvenliğimizi sağlamak için hiçbir masraftan da kaçınmayız. Gelişen teknoloji de bize bu alanda bir çok kolaylık sağlamaktadır. Artık bir çok basit tasarımlı güvenlik önlemi teknolojinin eklemesi sayesinde bir çok işlev kazanmakta ve güvenlik konusunda oldukça başarılı sonuçlar getirmektedir. Bu basit mekanizmalardan biri de bariyer sistemleridir. Bariyer sistemleri çok uzun yıllar boyunca kullanılmış güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Fakat teknolojinin eklenmesi sayesinde çok daha kullanışlı bir ürün haline geldi. Nice firması da çok kullanışlı bariyer sistemlerini üreten firmalardan bir tanesidir. Nice firması teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek ürünlerine ekler ve sizin hizmetinize sunar bu ürünlerden bir tanesi de nice m3 bar bariyer sistemidir.

Nice m3 bar bariyer sistemi altında nice firmasının imzasını bulunduran bir bariyer sistemidir. Sırf bu imzanın bulunması bile ne kadar çok sattığını açıklar niteliktedir fakat bu ürünün aynı zamanda bir çok özelliği bulunmaktadır.

İlk başta nice firması bu ürüne o kadar çok güveniyor ki tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisini veriyor. Hazır fotosel yuvaları sayesinde kolay fotosel bağlantısı yapabiliyorsunuz. Güvenlik sistemleri de bazen insanların sağlığına zarar verebilir bu durumun oluşmaması için engel tanıma özelliği bulunmaktadır nice m3 bar bariyer sisteminde bu sayede bariyeriniz bir engelle karşılaşırsa eğer bariyer sistemiz hareketini durduracak ve hem engel hem de bariyer sisteminiz bir zarar görmeyecektir ki karşılaştığı engel küçük bir çocuk da olabilir bir araba da olabilir bu yüzden her bariyer sistemin bulunması gereke bir özelliktir engel tanıma özelliği.

Nice Türkiye

Nice M3 Bar Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice M7 Bar

Nice M7 Bar Bariyer Sistemi

 

Bazı konular vardır ki işinizi şansa bırakmamanız gerekmektedir. Bu alanda alacağınız ürünü iyice incelemeli ve işinize yarayacağından emin olmalısınız. Bu alan güvenlik alanıdır. Güvenlik alanında güvendiğiniz bir alet açık verirse eğer bunun bedelini ağır ödeyebilirsiniz ki geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Nitekim ülkemiz iş kazaları alanın da hiç de fakir bir ülke değildir fakat siz ben canımı yolda bulmadım güvenliğime önem veririm canım her şeyden önemli diyorsanız eğer nice firmasının ürünlerini almanızı tavsiye ederim. Nice firması uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan bir tanesidir. Ürünleri uzun süreler hiçbir problem çıkartmadan çalışmasını sürdürür. Bu yüzden bu alanın müşterileri nice firmasını en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi yapmışlardır. Nice firmasının ürünleri çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasında üst sıralara tırmanmaktadır. Bu ürünlerden biri de nice m7 bar bariyer sistemidir.

Nice m7 bar bariyer sistemiz altında nice firmasının imzasını bulunduran bir bariyer sistemidir sırf bu yüzden bile en çok satan ürün olması gayet doğaldır fakat bu ürünün bir çok da özelliği bulunmaktadır bu özelliklerden bazıları da şunlardır.

Nice m7 bar bariyer sistemi tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisi olan bir üründür. Kontrol ünitesi yukardadır bu sayede hızlı ve kolay bakım yapılabilir. Hazır fotosel yuvaları sayesinde fotosel bağlantısı oldukça kolaydır. Kendisine güç girişinden hariç bir akü bağlantısı bulunmaktadır ki herhangi bir enerji kesintisinde güvenliğinizden olmazsınız bariyeriniz çalışmaya devam eder. Çalışma sürekliliği saatte iki yüz kez aç kapa yapma olanağı sağlar. Olağan dışı sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürür ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi derecedir.

Nice Türkiye

Nice M7 Bar Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice L Bar

Nice L Bar Bariyer Sistemi

 

Güvenliğimiz bu hayatta en çok önem verdiğimiz kavram olmalı. Çünkü mal mülk gibi kavramlar gitse de telafisi mümkündür insan biraz zarar etse sorun olmaz fakat güvenliğiniz açık verdiğinde yaşanabilecek bir olayla eğer sağlığınız zarar görürse telafisi olmayabilir. Bu yüzden en çok güvenliğimiz için aldığımız ürünlere dikkat etmeliyiz. Gelişen teknoloji sayesinde artık güvenliğimizi de üst seviyelere çıkartabiliyoruz. Çok basit bir tasarım olan bariyer sistemi bile teknoloji sayesinde çok kullanışlı bir güvenlik aleti haline gelebiliyor. Bariyer sistemleri bir çok alanda kullanılabilir bir sistemdir ev de hastanede alış veriş merkezlerinde otoparklarda ve aklınıza gelebilecek her yere uygun bir güvenlik önlemidir. Nice firması uzun yıllar boyunca bu güvenlik önlemleri mekanizmaları üretmiş bir firmadır ve durumun ne kadar önemli olduğunun farkında bir firmadır. Bu yüzden ürettiği mekanizmalara son teknolojiyi ekleyerek size sunar. Bu yüzden nice firmasının ürünleri en çok satan ürünler olmaktadır. Ürettiği ürünlerden biri de nice firmasının nice l bar bariyer  sistemidir.

Nice l bar bariyer sistemi altında nice firmasının imzasını bulunduran bir güvenlik sistemidir. Ve özellikleri şunlardır. Öncelikle tam bir milyon kere açılıp kapanmayı garanti eder. Nice firması ürününe o kadar güveniyor ki bu ürün için tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisi veriyor. Kendisine akü bağlanabilmesi ve engel tanıma özelliği sayesinde otoparklarda da kullanılabilir bir bariyer sistemidir. Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği sayesinde bariyer sisteminiz yıpranmaz ve uzun süreler bu bariyer sistemini kullanabilirsiniz. Siz de güvenliğinize önem veren ve güvenliğiniz de işinizi de şansa bırakmayan biriyseniz nice l bar bariyer sistemi tercih etmeniz gereken bariyer sistemidir.

Nice Türkiye

Nice Run 1500 Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice Run 1500

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Gelişmelerini takip eden firmalar da ürünlerine bu gelişen teknolojiyi monte etmekte ve bize çok daha kullanışlı bizim için çok daha pratik ürünlerle karşımız çıkmaktadır. Nice firması teknolojiyi çok sıkı takip eden bir firmadır. Çıkarttığı ürünler son teknoloji ürünler olmakta ve bizim hayatımızı kolaylaştıran ürünleri bize sunmaktadır. üstelik ürünleri uzun süreler kullanılmakta evladiyelik diye tabir ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de nice run 1500 yana kayar kapı motorudur. Bu ürünün en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer almasının bir nedeni elbette altında nice firmasının imzasının yer almasıdır.

Fakat tek nedeni altında nice firmasının imzası olması olarak görürsek ürün özelliklerine haksızlık etmiş oluruz. Ürünün altında nice firması imzası olmasa dahi kendini çok rahat şekilde sattırabilecek kadar güzel ve pratik özellikleri bulunmaktadır. işte bu özelliklerden bazıları şunlardır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Kontrol ünitesinin motorun üzerinde olması bakımını kolaylaştırır. Bunun yanında bin beş yüz kilogram gibi devasa bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır ki yoğun kullanıma uygun kapılarda ender görülen bir taşıma kapasitesidir bu taşıma ağırlığı. On ila yirmi beş santim hıza sahiptir saniyede ve altı kademeli ayarlanabilir hız seçeneği sunmaktadır size. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız ufak bir çocukla karşılaşırsa eğer hareket halindeyken anında çalışmasını durdurarak arada kalan engele zarar gelmesini engeller. Tüm bunların yanında sadece ama sadece on dokuz kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir ki bin beş yüz kilogram taşıma kapasitesi için çok küçük bir rakamdır bu ağırlık.

Nice Türkiye

Nice Run 1500 Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Çok basit mekanizmalar bile gelişen teknoloji sayesinde çok rahat aletler haline gelmektedir. Örneğin kapı gibi örneğin çok basit bir mekanizma olan kapı bile teknoloji sayesinde çok çeşitli özellikleri olan bir alet haline gelebiliyor. Nice firması yıllar boyunca bu mekanizmaları size sunan bir firmadır. Gelişmesini teknolojik gelişmeleri baz alarak yapmaktadır. Her tür de teknolojik gelişmeyi takip etmekte ve ürünlerini bu şekilde size sunmaktadır. Ürünleri her alanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice robus 400 yana kayar kapı motorunun altında nice firmasının imzası bulunması elbette ürün için oldukça büyük bir avantajdır fakat ürünün satışlarının bu kadar fazla olmasını sadece bu sebebe bağlarsak hem ürüne haksızlık etmiş oluruz hem ürünü alan insanlara haksızlık etmiş oluruz hem de ürünün özelliklerini görmezden gelmiş oluruz.

Nice robus 400 yana kayar kapı motoru öncelikle çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına bir durdurma meydana getirmemektedir. Bu sıcaklıklar artı elli dereceyi ya da eksi yirmi dereceyi bulsa bile bu durum değişmez. Bunun yanında dört yüz kilogram gibi bir taşıma kapasitesi vardır. Saniyede on sekiz ila yirmi dört santim arasında ayarlanan bir hıza sahiptir. Saatte otuz beş kez aç kapa turu yapabilir. Engel tanıma özelliği sayesinde ki bu özellik bir çok kapıda bulunmaz kapınız bir engelle karşılaşırsa motor hareketini anında durdurarak hem kapınıza hem de engele bir zarar gelmesini engeller. Altında nice firmasının imzası bulunmasa da bir çok özelliğiyle üst sıralara tırmanacak özellikler bunlardır.

Nice Türkiye

Nice Robus 400 Teknik Özellikleri