Category Archive Nice Blog

ileadmin

Nice Kollu Bariyer

Nice markası 25 yıldır sektörün lideri olmakla birlikte Türkiye’ye getirdiği birçok motorlar ile sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. Kollu bariyerler başta olmak üzere birçok kapılara çözüm bulan nice firması sizlerin kollu bariyer’de güvenliğinizi üst sıralara taşımaktadır.

Nice Kollu Bariyer Sistemleri 24 vdc akım ile çalışmaktadır. Bu şu olmakta ki kollu bariyerlerin hepsi yoğun kullanıma uygundur. Fiyat açısından da diğer firmalara fark atan Nice firması kollu bariyer sistemlerinde 9 metreye kadar açık alanlarınızı tek bariyer ile güvenli bir şekilde kapatmanızı sağlamaktadır. Nice bariyerlerin özellikleri fazlasıyla diğer bariyerlere fark atmaktadır. Tek gövde’de 7 metreye kadar kol bağlayabilmektesiniz. Nice wide serisi ile 3 metreden başlayarak 7 metrelik bariyer kollarını bağlayarak çalışma sağlayabilirsiniz. Açık alanınız daha fazla ise geri çekilmenize gerek yok çünkü m bar bariyerler ise 9 metrelik açık alanlarınızı kapatmanızı sağlamaktadır. Başta söylediğim gibi 24 v ile çalışan nice kollu bariyerlerin diğer firmalara fark atan özelliği ise m bariyerlerin 1 milyon kere açılım sunan yayı bulunmasıdır.

Nice kollu bariyerlerde özellik fazlasıyla bulunmaktadır. Kollu bariyer sistemlerine akü bağlantısı yapabilir veya güneş olmayan yerlerde güneş paneli ekleyerek elektriksiz çalıştırabilirsiniz. Kol bağlantılarını hem sağa hemde sola bağlayarak montaj kolaylığı sunmaktadır. Ogs veya Hgs sistemi de bağlanabilen kollu bariyerlere hız ayarına da yapabilirsiniz.  Wide bariyerlerin açılma hızları gövdelere ve kol uzunluklarına göre değişiklik göstermektedir. 3 metre kolda 4 saniye açılırken, 4-5 metre kol uzunluklarında 3,5 saniye de açılmaktadır. 6 ve 7 kol uzunluklarında ise 5 saniye açılma sunmaktadır. Kontrol ünitesini içerisinde saklayarak su sızıntılarına karşı meydan okumaktadır. M bariyerler de ise değişiklik göstermektedir.

Nice kollu bariyer sistemleri yaz ve kış ayarlarına meydan okuyarak çalışma sağlamaktadır. Yazın +50 derece de kışın ise -20 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Ip 44 korumasına sahip olan kollu bariyer sistemlerimizin kullanılan yedek parçaları modellere göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak:

WİDE S-M-L S BAR- M3 BAR- M5 BAR- M7 BAR- L9 BAR GÖVDE

3-4-5-6-7-8-9 METRE KOL

KOL FİTİLİ

OXI (UZAKTAN KUMANDA ALICISI)

2 KANALLI SMİLO 2 KUMANDA

KOL ETİKETİ (STİCKER)

SABİT VEYA HAREKETLİ ÇATAL AYAK

FLAŞÖR (İKAZ LAMBASI)

EMNİYET FOTOSEL TAKIMI

KOL BAĞLANTI

gibi yedek parçaları ile satılmaktadır. Kollu bariyer ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler ile Nice sizinle!

Nice kollu bariyer ile ilgili ayrıntılı bilgi veya servis imkanı için bizleri ariyabilir destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

ileadmin

Otomatik Kollu Bariyer

Nice Türkiye yetkili bayisi olarak 15 yıldır Nice otomatik kollu bariyer sistemlerini sizlere sunmaktayız. Hayatımızın her noktasında karşımıza çıkan kollu bariyer sistemleri otopark, avm giriş çıkışları, apartman giriş çıkışları, garajlar, ofis gibi birçok yerlerde karşımıza çıkmaktadır. Otomatik kollu bariyerler isterseniz kumanda, buton, hgs, plaka okuma sistemi gibi birçok sistem ile entegre çalışarak aç kapa yapabilmektesiniz. Otomatik kollu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanmaktadır. Nice kollu bariyer sistemleri 24 V dc akım ile çalışmaktadır. Böylelikle yoğun kullanımlarınız içinde sorun çıkarmaksızın çalışma sağlamaktadır. Uygun fiyat sorunsuz çalışma sağlayan nice otomatik kollu bariyer sistemlerin özel üretimi olarak karşımıza çıkan m bar ve l bar 1.000.000 kez açılıp kapanmayı sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için İtalya’dan Türkiye’ye getirilen nice kollu bariyerler ıp 44 sınıfına ait iken yazın +40 kışın ise -20 derece hava koşullarında bile sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Elektrik kesintilerinde manuel amahtarı ile manuele alarak veya akü bağlantısı yaparak elektrik kesintilerinde kullanıma devam edebilmektesiniz Nice otomatik kollu bariyer sistemleri kiti çatal ayak, emniyet fotoseli, flaşör lamba, kumanda alıcısı,kumanda, bariyer kolu, kol stickeri, turuncu fitil yedek parçalarıyla oluşmaktadır. Opsiyonel olarak led, zincir, saçak, akü, güneş enerjisi veya kol kırma aparatı ile de tamamlayabilmektesiniz. Nice ürünlerimizin hepsi 2 yıl boyunca mekanik arızalara karşı garanti kapsamı altındadır. Nice otomatik kollu bariyer sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat öğrenmek için 7/24 bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Otomatik kollu bariyer sistemleri ile ilgili sorun yaşamanız halinde bizlere ulaşarak servis imkanından da yararlanabilmektesiniz.

ileadmin

Nice Otomatik Kapı

Eserdoor firması olarak yıllardır Nice Türkiye İstanbul bölge bayisiyiz. Nice İtalyan menşeili otomatik kapı motorlarıdır. Nice otomatik kapı sistemlerinde bir çok model bulunmaktadır. Sürgülü kapı motorları, otomatik kayar kapı motorları, kollu bariyer sistemleri, dairesel açılır kapı motorları, kepenk motorları, endüstriyel tip seksiyonel kapı motorları, tente pergola motorları gibi bir çok kapı modellerine göre motor üretimi bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için Nice markasını Türkiye’ye getirerek birçok kapılarınıza çözüm üretmekteyiz. Nice Türkiye olarak ürünlerimize 2 yıl boyunca garanti kapsamı altına almaktayız. Üstelik 10 yıl boyunca yedek parçalarını bulma imkanınız bulunmaktadır. Artık hayatımızın her alanında yer alan otomatik kapılarınızın en iyi çözümü Nice markasıdır. Yıllardır yaptığı çalışmalar ve sağlamlığını kanıtlayan motorlarımız ile kapılarınız emin ellerde. Türkiye’nin bir çok yerinde bayi ağımızı kurarak Türkiye’de satış ve servis imkanı bulunmaktadır. Nice marka motorlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için ofisimiz ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilir motor seçimi için yardım alabilirsiniz.

ileadmin

Nice Fiyat Listesi

Nice Türkiye olarak kapı sistemlerinize çözüm üreten firmamız 20 yılı aşkın sürede Türkiye’de satışını sağlayarak bir çok bayilik ağını kurmuştur. Bu sayede sadece İstanbul bölgesinde satış ve servis sunmayarak tüm Türkiye’de ürün satışlarını sağlamaktadır. Nice markası İtalyan menşeili olup Türkiye Distribütörü olarak sizlere satış imkanı sunmaktayız. Yana kayar sürgülü kapı, dairesel 90 derece açılır bahçe kapıları, seksiyonel garaj kapıları,kepenk sarmal kapılar, cam fotoselli kayar kapı, kollu bariyer sistemleri ile tüm kapılarınıza çözüm üretmekteyiz. Nice motorları ile ilgili sorun yaşamanız halinde servis imkanıda sunan firmamız sizlere sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Son kullanıcı ve bayilerimiz için özel fiyatlar sunmaktayız. Montajlı istemeniz durumunda fiyat bilgisini firmamızı arayarak  öğrenebilirsiniz. Her kapınıza uygun fiyatlar sunan firmamızın motorları ile tanıştığınızda asla pişman olmayacaksınız.

Nice Sürgülü Kapı Motorlarında Kampanyalı Ürünlerimiz :

Nice Rox 600 Kit : 220 € + Kdv

Kit İçeriği :

1 ad. Nice Rox 600 Motor

1 ad. Nice Lucy Flaşör Lamba

1 ad. Nice Epm Emniyet Fotoseli

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 kanallı)

4 mt. Kremiyer Dişli (çelik)

Nice Rox 1000 Kit  :  235 € + Kdv

Kit İçeriği :

1 ad. Nice Rox 1000 Motor

1 ad. Nice Lucy Flaşör Lamba

1 ad. Nice Emp Emniyet Fotoseli

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 kanallı)

4 mt. Kremiyer Dişli (çelik)

Nice Robus 600 Kit : 290 € + Kdv

1 ad. Nice Rox 1000 Motor

1 ad. Nice Elb Flaşör Lamba

1 ad. Nice Epmb Emniyet Fotoseli

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 kanallı)

4 mt. Kremiyer Dişli (çelik)

Nice Dairesel 90 Derece Açılır Kanatlı Kapı Motorlarında Kampanyalı Ürünlerimiz :

Nice Wingo 2024 Kit : 330 € + Kdv

Kit İçeriği :

2 ad. Nice Wingo 2024 Motor

1 ad. Nice Mc424 Kontrol Ünitesi

1 ad. Nice El24 Flaşör Lamba

1 tkm. Nice Epm Emniyet Fotoseli

1 ad. Nice Oxı Kumanda Alıcısı

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 Kanallı)

Nice Wingo 3524 Motor Kit : 400 € + Kdv

Kit İçeriği :

2 ad. Nice Wingo 3524 Motor

1 ad. Nice Mc424 Kontrol Ünitesi

1 ad. Nice El24 Flaşör Lamba

1 tkm. Nice Epm Emniyet Fotoseli

1 ad. Nice Oxı Kumanda Alıcısı

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 Kanallı)

Nice Kollu Bariyer Sistemlerindeki Kampanyalı Ürünlerimiz:

Nice Wide 4 ve 5 : 500 € + Kdv

Kit İçeriği :

1 ad. Nice Wide Bariyer Gövdesi

1 AD. 4 Metre Veya 5 Metre Kol – Fitil ve Sticker Dahildir

1 ad. Nice El24 Flaşör Lamba

1 tkm. Nice Epm Emniyet Fotoseli

1 ad. Nice Oxı Kumanda Alıcısı

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 Kanallı)

1 ad. Sabit Oturma Çatalı

Nice Wide 6 : 590 € + Kdv

Kit İçeriği :

1 ad. Nice Wide Bariyer Gövdesi

1 AD. 6 Metre Kol – Fitil ve Sticker Dahildir

1 ad. Nice El24 Flaşör Lamba

1 tkm. Nice Epm Emniyet Fotoseli

1 ad. Nice Oxı Kumanda Alıcısı

2 ad. Nice Smilo Kumanda (2 Kanallı)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ileadmin

Nice Hızlı Seri (HS) Bahçe Kapı Motorları

Nice Türkiye 20 yılı aşkın sürede Türkiye’de satışını sürdürmektedir. Firmamız her kapı sistemlerine uygun motorlar üreterek sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Nice Türkiye ailesi her kapıyı otomatik hale getirerek günlük yaşamınızı kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Artık her yerde karşımıza çıkan kapı sistemleri Nice ile daha güvenli hale gelmiştir. Günlük yaşantımızın birçok alanında karşımıza çıkan kapı sistemleri avm alışveriş kapıları, okul, üniversite, otopark giriş çıkışları, ev, apartman, villa gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Nice motorları her kapı sistemlerine uygun motor üretimi yaparak sizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Nice bahçe kapı motorlarında engel tanıma özelliği, hızlı seri motorlar, yavaş başla yavaş dur özelliği, ayarlanabilir hız ayarı gibi birçok özellik barındırmaktadır. Günlük hayatımızı kolaylaştıran nice motorlar her uygun kapıya göre üretim sağlamaktadır. İster yoğun kullanım ister yarı yoğun kullanım sizlere hiçbir şekilde sorun çıkarmaksızın çalışma sağlamaktadır.

Yeni nice bahçe kapı motorlarında hızlı seri üretimine başlayarak da sizlerin uzun süre kapının önünde bekleme sorununa da çözüm üretmiştir. Run 400, run 1200 ve robus 500 hs motorları ile artık kapılarınız daha hızlı ve güvenli. Açılma süreleri Türkiye standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Nice run 400 hs motorun açılma hızı 4 metrelik kapılarda 6 saniye iken nice robus 500 hs ise 4 metrelik kapılarda 9 saniye sürmektedir. Nice run 1200 hs ise 7 metrelik kapılarda 18 sn açılma hızı bulunmaktadır. Sadece yana kayar sürgülü bahçe kapı otomasyonunda değil dairesel 90 derece açılır bahçe kapıları içinde hızlı seri motorları üretilmektedir. Nice toona 5024 hs ve nice wingo 3524 hs motor olarak hs motorları üretilmektedir. Hızları ise toona 5024 hs’de 90 derecede 16 saniye iken nice wingo 3524 hs ise 90 derecede 10 saniye açılma imkanı sunmaktadır.

Nice Türkiye ailesi sadece motor üretimi değil servis imkanı sunarak da sizlerin otomasyon sorunlarına çözüm üretmektedir. Nice bahçe kapı otomasyonlarında herhangi bir sorun ile karşılaşmanızda 7/24 ulaşabileceğimiz numaralarımıza ulaşarak nice servis hakkında ayrıntılı bilgi alabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Nice motorları hakkında sormak istediğiniz tüm sorular için lütfen iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat ve stok bilgisi için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

ileadmin

Nice Türkiye Motorları

Nice Türkiye ailesi sizlerin otomasyon sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sadece satış imkanı sunmayan firmamız servis ağını kurarak İstanbul bölgesindeki sorunlara 7/24 çözüm üretmektedir. Yıllar’dır Türkiye’de satış yapan Nice Türkiye birçok bayi ağını kurarak Türkiye’de en çok satış sağlayan firma olmayı başarmıştır. Tüm otomasyon sistemlerine yönelik çalışarak kendini Türkiye’de kalıcı olmayı sağlayan nice motorlar ile tanıştığınızda siz de vazgeçemeyeceksiniz. Nice Türkiye motorlarını aşağıdan ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Nice yana kayar kapı motorları ;

Rox 600 : Yarı yoğun kullanım 220 v ac motordur. 600 kg’lık kapılarda kullanılır.

Rox 1000 : Yarı yoğun kullanım 220 v ac motordur. 1000 kg’lık kapılarda kullanılır.

Robus 400 : Yoğun kullanım 24 v dc akım ile çalışır. 400 kg’lık kapılarda kullanılır.

Robus 600 : Yoğun kullanım 24 v dc akım ile çalışır. 600 kg’lık kapılarda kullanılır.

Robus 1000 : Yoğun kullanım 24 v dc akım ile çalışır. 1000 kg’lık kapılarda kullanılır.

Run 1500 : Yoğun kullanım 24 v dc akım, 1500 kg’lık kapılarda uygulanır.

Run 1800 : Yoğun kullanım 24 v dc akım, 1800 kg’lık kapılarda uygulanır.

Run 2500 : Yoğun kullanım 24 v dc akım, 2500 kg’lık kapılarda uygulanır.

Run 2500i : Yoğun kullanım 24 v dc akım, 2500 kg’lık kapılarda uygulanır. İnvertörlü motordur.

Nice hs Hızlı Seri Motorlar :

Run 400 hs : 24 vd dc akım, 400 kg’lık kapılarda kullanılır. Max. 15 metrelik kapılara uygundur. 67 cm/sn hızı

Run 1200 hs : 24 v dc akım ile çalışır, 1200 kg kapılarda max. 15 metrelik kapılarda uygulanır. 37 cm / sn hızı

Robus 500 hs : 24 v dc akım ile çalışırken 500 kg’lık kapılarda kullanılırken 12 metre kapılarda uygulanır. 44 cm /sn hızı

Nice dairesel kapı motorları ;

Toona 4005 : 220 v ac motordur. Yarı yoğun kullanım sunar. Maksimum 3 metrelik kapılara uygulanır.

Toona 4006 : 220 v ac motordur. Yarı yoğun kullanım sunar. Maksimum 3 metrelik kapılara uygulanır.

Toona 5016 : 220 v ac motordur. Yarı yoğun kullanım sunar. Maksimum 5 metrelik kapılara uygulanır.

Toona 4024 : 24 v dc motordur. Yoğun kullanım sağlar. Maksimum 3 metrelik kapılara uygulanır.

Toona 5024 : 24 v dc motordur. Yoğun kullanım sağlar. Maksimum 5 metrelik kapılara uygulanır.

Toona 7024 : 24v dc motordur. Yoğun kullanım sağlar. Maksimum 7 metrelik kapılara uygulanır.

Wingo 2024 : 24 v dc akım ile çalışır. Yoğun kullanıma uygundur. Maksimum 2 metrelik kapılara uygulanır. Kit çift motor olarak satılır.

Wingo 3524 : 24 v dc akım ile çalışır. Yoğun kullanıma uygundur. Maksimum 3.5 metrelik kapılara uygulanır. Kit çift motor olarak satılır.

Hyppo 7005 : 220 v ac motordur yarı yoğun kullanım sağlar. Mafsal kollu kapı motorudur. 3 metre kapılara uygulanır.

Walky 1024 : 24 v dc ile çalışır, yoğun kullanıma uygundur. Tek motor kit olarak satılır. Maksimum 1.8 metre kapılara uygundur.

Walky 2024 :  24 v dc ile çalışır, yoğun kullanıma uygundur. Çift motor kit olarak  satılır. Maksimum 1.8 metre kapılara uygundur.

X-metro 21 24 : 24 v dc motordur, yoğun kullanıma uygundur. 2.3 metrelik kapılarda kullanılır. Gömmer tip motordur. Kit olarak satılır.

Too 300 : 220 v ac motordur, yarı yoğun kullanım sunar. 3 metrelik kapılarda kullanır. Kit olarak satılır.

Too 4500 : 220 v ac motordur, yarı yoğun kullanım sunar. 4.5 metrelik kapılarda kullanır. Kit olarak satılır.

Nice dairesel kapı hs motorlar ;

Toona 5024 hs : 24 v dc motordur. Yoğun kullanım sağlar. Maksimum 5 metrelik kapılarda uygulanır. 90 derece kapıda 16 saniye açılması vardır.

Wingo 3524 hs : 24 v dc motordur. Yoğun kullanım sağlar. Maksimum 3 metrelik kapılarda uygulanır. 90 derece kapıda 10 saniye açılması vardır.

Nice kollu bariyer sistemleri ;

wide s (4 metre) : 4 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Açılma hızı 4 saniye’dir.

Wide m (5 metre) : 5 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Açılma hızı 3.5 saniye’dir.

Wide l (6 metre) : 6 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Açılma hızı 5  saniye’dir.

S bar kit : 4 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Açılma hızı 4  saniye’dir.

M3 bar kit : 3 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 3 saniye’dir.

M5 bar 4 kit : 4 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 3-6  saniye’dir.

M5 bar 5 kit : 5 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 3-6 saniye’dir.

M7 6 bar kit : 6 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 6-10 saniye’dir.

M7 7 bar kit : 7 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 6-10 saniye’dir.

L bar 8 kit : 8 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 8-10 saniye’dir.

L bar 9 kit : 9 metre kol uzunluğu bulunmaktadır. 24 v dc akım ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Özel gövde 1.000.000 açılım sunar. Açılma hızı 8-10  saniye’dir.

Nice garaj kapı motorları ;

Spido kit : 10.2 metre karelik kapılarda kullanır. Motor+ 3 metre konsol + kumanda ve alıcı olarak satılır.

Spider kit :  12.5 metre karelik kapılarda kullanır. 3 metre zincir + motor olarak satılır.

Spinbus 21 kit : 10.5 metrekarelik kapılarda kullanılır.  Motor+ 3 metre konsol + kumanda ve alıcı olarak satılır. h 2.4 m l 4.4 metre kapılarda kullanılır.

Spinbus 22 kit : 10.5 metrekarelik kapılarda kullanılır.  Motor+ 3 metre konsol + kumanda ve alıcı olarak satılır. h 2.4 m l 4.4 metre kapılarda kullanılır.

Spinbus 23 kit : 10.5 metrekarelik kapılarda kullanılır.  Motor+ 3 metre konsol + kumanda ve alıcı olarak satılır. h 3.4 m l 3.1 metre kapılarda kullanılır.

Soon : 24 v dc akım ile çalışır. Yoğun kullanıma uygundur. 20 metrekarelik kapılarda kullanılır. 5 metre yüksekliği bulunan kapılarda kullanılır.

Hyppo 7100 : 230 v ac akım ile çalışmaktadır. Orta yoğun kullanım içindir. Akordiyon kapılarda kullanılır.

Nice kepenk motorları ;

Rondo 2040 : Santral kepenk motorudur. 180 kg’a kadar kaldırabilmektedir.

Giro 170 :  Santral kepenk motorudur. Maksimum 170 kg’lık kapılarda kullanılır.

Giro 340 : Santral kepenk motorudur. Maksimum 340 kg’lık kapılarda kullanılır.

Nice endüstriyel kapı motorları ;

Sd motor : 5 model olarak karşımıza çıkmaktadır. 230 v ac ve 380 v ac akım ile çalışmaktadır. Kapılarınıza göre seçim yapılmaktadır.

Nice cam fotoselli kayar kapı mekanizmaları ;

Mıcomdoor mi 14 : 24 v dc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlar için idealdır. 1.6 ve 2 metreye kadar kullanılabilir.

 

Nice kitlerinin içerisinde bulunan malzemeler :

1 takım bluebus emniyet fotoseli veya normal emniyet fotoseli motora göre değişiklik gösterir, 1 adet flaşör ikaz lambası, 1 ad. oxi kumanda alıcısı,  2 adet smilo kumanda 4 metre kremiyer dişli ( yana kayar kapı motorların) sticker, fitil, oturma çatalı, taban montaj aparatı (bariyer sistemlerinde kullanılır ) konsol (ortadan çekme seksiyonel kapı motorlarında) kitlerin içerisinde bulunan malzemelerdir. İstenilen diğer malzemeler ekstre olarak eklenir.

Nice Türkiye firmamız satış imkanı sunarken servis desteği de vermektedir. İstanbul’un her bölgesine 3 iş günü içerisinde servis desteği vermektedir. 7/24 ulaşabileceğimiz numaralar ile görüşerek nice motor fiyatları hakkında ve servis desteği ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

ileadmin

Nice Otomatik Motor Sistemleri

Nice Türkiye yeni yenilikler ile siz değerli müşterilerimizin karşısında. Siz müşterilerimiz için otopark, site girişi, villa, apartman, avm giriş çıkışları, okullar gibi birçok yerde otomasyon hizmetleri sunmaktadır. Sadece satış sağlamayan firmamız bunun yanı sırasında servis hizmeti sağlayarak da sizleri memnun etmek için çalışmalarına devam etmektedir. 7/24 çalışan teknik servis ekiplerimiz İstanbul’un her bölgesine ulaşarak mağduriyetlerinize çözüm üretmektedir. Nice Türkiye ailesi satışlarının arkasında durarak ürünlerine 2 yıl boyunca garanti altına almaktadır. Sadece ürünlere değil montajlı almanız durumunda montaj hatalarına karşı da garanti veren Nice Türkiye ailesi çözüm odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Otomatik kapı, sürgülü bahçe kapısı, kollu bariyer sistemleri, garaj kapısı ( seksiyonel kapı ), kepenk (sarmal kapı), endüstriyel kapı motorları, fotoselli cam kayar kapılar, tente, pergola sistemleri, dairesel (90 derece açılır) kapılar gibi birçok otomasyonda hizmet sağlamaktadır. Ürünlerimiz aradığınız tam kapsamlı motorlardır. Birçok özelliği tek motorda birleştiren firmamız 10 yıl boyunca yedek parça desteği de sağlamaktadır. Böylelikle aldığınız tüm motorlara 10 yıl boyunca yedek parça bulmanızı sağlamaktadır. İtalya menşeili olan ürünlerimiz Türkiye’de en çok satış sağlayan firmalardan biridir. İtalyan marka olması ile de sizlere uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Yana kayar bahçe kapı motorları 600 kg’dan başlayarak 3500 kg’a kadar olan kapılarınız için üretim sağlanmıştır. Yavaş başla yavaş dur, engel tanıma özelliği, ayarlanabilir hız limiti, harici batarya (akü) bağlantısı yapılabilmektedir. Dairesel 90 derece açılır kapılarda, otomatik kapanma süresini ayarlayabilme, kanatların bekleme süresini ayarlayabilme, elektrikli kilit bağlantısı yapabilme,  açılışta ve kapanışta yavaşlama, otomatik kapanma gibi özellikleri bulunmaktadır. Bariyer sistemlerinde, ogs, hgs geçiş sistemleri ile beraber çalışabilme, kollar sağa veya sola bağlantısı yapılabilme, manuele almak için üçgen anahtar, özel galvaniz çelikten üretilme gövde, açılma sürelerini ayarlayabilme, 1.000.000 kez açılıp kapanmaya garanti, harici akü bağlantısı yapılabilme gibi özellikler barındırmaktadır. Garaj kapısı motorları, montaj kolaylığı kuruluma hazır motorlar, açılmada ve kapanmada mekanik limit switch, manuele alabilmek için ip özelliği, hgs, ogs sistemlerine uyumlu, engel tanıma, çalışma süresine limit koyabilme (otomatik kapanma), açılmada ve kapanmada yavaşlama, akordiyon kapılar için özel motor sistemi gibi bir çok motor modelleri bulunmaktadır. Santral kepenk motorlarında, limit switch ayarlaması, elektromekanik motor sistemi, montaj kolaylığı sunan motor modelleri de bulunmaktadır. Endüstriyel kapı motorları, acil durumda manuele alma, kontrol ünitesi üzerinde bulunan aç kapa butonları, avrupa standarlarına uygun güvenlik ve teknoloji ile üretilmiş motorlardır. Fotoselli cam kayar kapılar, sıkışma algılayıp aksi yönde hareket etme, ayarlanabilir hız, elektronik kontrol ünitesi gibi özellikler barındırmaktadır.

Tüm bu sistemlerin kit içerisinde bluebus emniyet fotoseli, smilo kumanda, flaşör lamba, oxı kumanda alıcısı, kontrol ünitesi, bariyer sistemlerinde artı sticker, sabit oturma çatalı, fitil, taban montaj aparatı,  isteğe göre saçak, kol kırılma aparatı, çarpmalara özel kol bağlantı aparatı, hareketli oturma çatalı, dairesel kapı motorlarında harici isteğe bağlı elektronik kilit, pilli emniyet fotoseli, kablolu anten, fotoselli cam kapılarda harici konum anahtarı ile beraber satılmaktadır. Tüm motorlar ıp 44 koruma sınıfına aittir, yazın +55 kışın ise -20 derece hava koşullarına rağmen çalışma imkanı sunmaktadır. İtalya motor sistemleri, yoğun kullanım ister yarı yoğun kullanımlarınız için tercihli motor seçenekleri sunarken ister 24 vdc veya 220 v ac motor seçimleri sunar, motor ağırlıkları ve ölçüleri modellere göre değişiklik göstermektedir.

Nice Türkiye motor seçenekleri ile sizlerin gözdesi olacaktır. Her motor sistemlerine uygun motor üreten firmamız aradığınız tüm özelliklere sahip motor seçenekleri bulunmaktadır. Böylelikle başka firma aramanıza gerek kalmayacaktır. Uygun motor, kaliteli hizmet anlayışımız ile sizleri Nice motorları ile tanışmaya davet ediyoruz.

Motorlarımızla tanışmak için neden hala bekliyorsunuz ?

Motor fiyatlarını ve servis kaydı oluşturmak için firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ileadmin

Otopark Bariyeri

Nice Türkiye olarak birçok otomasyon sistemlerine üretim yaparak sizlerin ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz. Nice otopark bariyeri, otomatik bariyer, kollu bariyer, bariyer kapı gibi hitap ettiğiniz bariyer sistemlerini firmamız birçok model ile karşınıza çıkarmaktadır. 1.000.000 milyon açılım sunan otopark bariyerlerimiz diğer markalara göre kendini kanıtlayarak sizlere sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Bariyer sistemleri sadece otopark bariyeri olarak değil ev, otel, villa, alış veriş merkezleri, hastane gibi birçok alanda kullanım sağlayabilmektedir. Kol uzunlukları 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanmaktadır. Böylelikle rahatlıkla uzun alanlarınızı bile nice bariyer sistemlerine güvenerek kapatabilmektesiniz. Kollu bariyer sistemlerine zincir veya saçak takılarak aşağıda kalan boşluktan kedi, köpek, insan gibi cisimlerin geçmesine izin vermemektedir. Otopark bariyerleri bluebus emniyet fotoseli, flaşör lamba (ikaz lambası), kumanda, oxı alıcı veya (harici alıcı), oturma çatalı ( sabit veya hareketli), montaj aparatı, gövde ve kol kısmından oluşmaktadır. Kit veya yedek parça olarak satın alabileceğiniz otopark bariyerleri hgs, ogs, kartı geçiş sistemleri gibi birçok sistem ile çalışma sağlayabilmektedir. Otopark bariyerlerini isterseniz karşılıklı koyarak senkronize çalışma da sağlayabilmektedir. Sadece satış imkanı sunmayan firmamız ayrıca servis desteği vererekde sizlere yardımcı olmaktadır. Bariyer servisi veya bariyer kapı ile ilgili fiyat desteği için firmamız ile 7/24 görüşebilirsiniz.

ileadmin

Nice Kapı Sistemleri

Nice Türkiye olarak 12 yıldır Türkiye’de satışını sunduğumuz otomatik kapı sistemleri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Nice Türkiye olarak yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, bahçe kapı motorları, sürgülü kapı, doksan derece açılır kapı, cam fotoselli kapı, teleskopik kapı motorları üreterek ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Sadece motor satışı değil bunların yanı sıra servis hizmeti vererek de sizlerin nice kapı motorlarında yaşadığınız sorunlara da 7/24 çözüm üretmekteyiz. Firmamız birçok alanda çözüm üreten sonuçlar elde etmektedir. Birçok otomatik kapı sistemine kapı motoru üreten firmamız sizlerin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nice kapı sistemleri 2 yıl olarak firmamız tarafından garanti kapsamı altındadır. 100 kg’dan başlayarak 3500 kg’a kadar olan kapılarınız için çözüm bulan firmamız uygun fiyat ve güvenilir çalışmaları ile sizlere yardımcı olmaktadır. Nice kapı sistemleri ile ilgili servis ve fiyat konusunda 7/24 bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

ileadmin

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Türkiye olarak tüm otomasyon sistemlerine çözüm üreten firmamız kollu bariyer üreterek son kullanıcılara sunmaktadır. Nice kollu bariyerler 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanan kol uzunluklarına sahiptir. Nice kollu bariyer sistemi sizlere uzun vadeli çalışma sağlamaktadır. 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garantileyen robust gövdesi sayesinde sizlere sorunsuz çalışma sunan nice bariyerler senkronize çalışma sağlayarak da uzun alanlarınıza kapatma imkanı sunmaktadır. Aynı anda açılıp aynı anda kapanan nice bariyerlerin içerisinde bulunan trafosu sayesinde 24 v dc ile çalışmaktadır. Besleme girişi 230 v’dur. Nice kollu bariyerler birçok sistem ile çalışmaktadır. Hgs-Ogs-Kartlı Geçiş Sistemi-Akü şarj Kiti- gibi sistemlerle uyum göstermektedir. Kollu bariyer sistemleri ile açık alanlarınızı gönül rahatlığı ile kapatarak sizden habersiz giriş çıkış imkanını önlemektedir bu sayede güvenlik açıklarınızı durdurabilirsiniz. Nice kollu bariyer sistemleri kışın -20 yazın +55 derece hava koşullarına ragmen sorunsuz çalışma sağlarken engel tanıma özelliği ile de araç veya insanların çarpma olasıklarını düşürmektedir. Özel olarak üretilen araç çarpmalarına karşı olan kol bağlantı aparatı ile de kollara zarar gelmemesini sağlamaktadır. Elektromekanik olan nice kollu bariyerlerin kolları sağa veya sola monta edilebilmektedir. Ip 44 koruma sınıfına ait olan bariyer sistemleri modellerine göre saatte 600 kez açılabilmektedir. Nice bariyer kapılarının ağırlıkları,ölçüleri modellerine göre değişiklik göstermektedir. Nice kollu bariyer sistemlerinin hızları 2 ile 10 saniye arasında değişmektedir. Elektrik kesintilerinde manuele alarak kullanıma devam edebilmektesiniz. Nice kollu bariyer sistemlerinde bluebus fotosel, el24 flaşör lamba, wıa10 kol bağlantı aparatı, oxı soketli kumanda alıcısı, smilo kumanda, wa11 sabit oturma çatalı veya hareketli çatal ayak, bariyer kolu (3’den 9 metreye kadar) ve sticker yedek parçaları ile kit oluşturularak çalışmaktadır. Nice bariyer sistemlerindeki modeller; wide s 3, wide m 5, wide l 6, s bar, m3 bar, m5 4bar, m5 bar, m7 6 bar, m7 bar, l bar 8 ve  l bar 9 metre kit olarak modellerine ayrılmaktadır. Her bütçeye göre model barındıran nice kollu bariyerler ile ilgili fiyat öğrenmek için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.  Nice kollu bariyer sistemleri ile ilgili servis ihtiyacınızda da bizlere ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.