Category Archive Dairesel Kapı Motorları

ileadmin

Toona 5024 Hs Dairesel Kapı Motoru

Nice İstanbul ailesi olarak 25 yıldır otomatik kapı sistemleri adına birçok kapılara dokunuş yaptık ve siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağladık. Bir çok kapılara önlem alırken tabi ki dairesel kapıları da arasına ekledik. Dairesel 90 derece açılır kapılar için özel olarak tasarlanmış toona 5024 hs motorumuz hızlı kapı motorudur. Dairesel kapılarınız içinde motor üretimi sağlayan firmamız toona 5024 hs motoru Türkiye’ye getirdi. Hızlı kapı motorlarında yer alan nice toona 5024 hs motorumuz 24 v dc olarak çalışmaktadır. Motorun beslemesi 230 v’dur kendi içerisinde 24’de çevirerek çalışma sağlamaktadır. Kanat (kapı) uzunlukları 5 metre olan kapılar için kullanılmaktadır. Üstelik 90 derece kapılarınızda 16 saniye içerisinde açılma hızına sahiptir. Kapı başında saatlerce beklemeye son. Nice toona 5024 hs motor enkoderli motorlarımızdan biridir. Akü bağlantısı yapılarak da elektrik kesintilerinde kapı başında bekleme derdine son getiren motorlarımızdır. Açılış ve kapanışta yavaşlama ayarı yapılarak da sesli çalışmasını ve sert kapanmasını engellemektedir. Yoğun kullanıma da uygun olan toona 5024 hs motor ıp 44 koruma sınıfına aittir. Kışın soğuk hava ya yazın ise yaz aylarına kafa tutan toona 5024 hs motor kışın -20 yazın ise +50 derece hava koşullarında çalışma sağlamaktadır.

Mc824h kontrol ünitesi ile çalışan toona motorun aksesuarları epmb fotosel (bluebus), eldc flaşör lamba, oxı (kumanda alıcısı), 2 kanallı sm2 ile çalışma sağlamaktadır. Yanı sıra opsiyonel olarak ps324 batarya satın alarak akü bağlantısı yapılabilmektedir. İsterseniz elektrikli kilit alarak da motoru kilitleyebilmektesiniz.

Nice Toona 5024 hs motor sizin kapınıza uygun olduğunu düşünüyor iseniz hemen satın almak için bizi arayarak bilgi sahibi olabilir veya servis kaydı bırakarak servis kaydınız oluşturabilirsiniz.

 

ileadmin

Nice Toona Kanatlı Bahçe Kapı Motoru

nice dairesel kanatlı kapı motorları

Nice Türkiye olarak yıllardır Türkiye’de satışını sündüğümüz otomasyon sistemleri ile tüm sorunlara çözüm üretmekteyiz. Yana kayar sürgülü kapı, dairesel 90 derece kanatlı kapı motoru, seksiyonel kapı, sarmal kepenk, cam kayar kapı ve kollu bariyer sistemleri ile tüm kapılarınıza çözüm üretmektedir. Bahçe kapılarında, ofis giriş çıkış, depo, üniversite gibi birçok alanda kullanılan dairesel kapılarınıza otomasyon çözümü üretilerek artık güvenliğiniz kapılarınızda.

Türkiye standartlarına göre üretilen Nice motorları, aradığınız tüm özelliklere sahip tam donanımlı motorlardır. Nice toona motorlar dairesel kapı 90 derece açılır kanatlı kapılar için üretilmektedir. Nice toona motorların 6 çeşidi bulunmaktadır. 3 metreden başlayarak 7 metrelik kapılara kadar kullanılabilen toona motorlar yarı yoğun kullanım ya da yoğun kullanımlarınız için idealdir. Kapınıza göre model seçimi yapılabilmektedir. Nice toona motorlar modellerine göre 220 v ac ve 24 v dc olarak çalışma sağlamaktadır. Açılış ve kapanışta limit switchleri bulunan motorlara engel tanıma özelliği eklenerek de sizlerin güvenliğini korumaktadır. Otomatik arıza teşhisi ile arızasını kendi belirleyerek sizlere uzun sürmeden kolayca sorunu çözmenize yardımcı olmaktadır. Montaj esnasında sizlere kolaylık sağlayan motorlar ıp 44 koruma sınıfına aittir. Mc824h kontrol ünitesi ile sizlere kolaylık sağlayan toona motorların teknik özelleri ayrıntılı olarak aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Toona motorların yanında verilen aksesuarla ise, oxı kumanda alıcısı, 2 adet smilo uzaktan kumanda, elb 24 v flaşör ikaz lambası, opsiyonel olarak ise akü, elektronik kilit, batarya, temini bulunmaktadır.

Nice Toona 4005, 4006, 5016 220 v ac motorla çalışmaktadır. Yarı yoğun kullanıma uygun motorlardır. 4005 ve 4006 modeli tek kanatta 3 metrelik kapılarda kullanılırken toona 5016 motor 5 metrelik kapılarda kullanılmaktadır. 4005 modelinde sadece açılma yönünde limit switch bulunurken 4006 ve 5016 modellerinde ise açılma ve kapanmada limit switch bulunmaktadır. Nice Toona 4024, 5024 ve 7024 motorlar ise 24 v dc akım ile çalışmaktadır. Toona 4024 3 metrelik kapılarda, 5024 5 metrelik kapılarda toona 7024 ise tek kanatta 7 metre uzunluğundaki kapılarda kullanılır. Solemyo günej enerji sistemi ile çalışabilen toona motorlar yoğun kullanıma uygun motorlardır. Sizlere sorunsuz çalışma sağlayan motorların fiyatları sağlamlığı ile sizleri şaşırtacaktır.

Nice toona motorlar hakkında fiyat ve servis talebinde bulunmanız için 7/24 0541 349 53 06 numaranızdan yardım alabilirsiniz.

ileadmin

Nice Walky 2024

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanın aklına çok basit işlevi olan bir nesne gelir elbette. Fakat teknoloji artık çok fazla gelişti ve çok basit ürünler bile çok kullanışlı çok işlevsel bir hal alabiliyorlar. En basitinden her gün iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz döner kapılar ısı yalıtımı konusunda tasarlanmış birer teknoloji harikası ürünlerdir aslında. Fakat her ürünün işlevini yerine getirmesi bazı ihtiyaçları vardır döner kapılarında işlevini yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu mekanizma bir motordur. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde üretim ve satış yapmış bir firmadır. Gelişen teknolojiyi her zaman günü gününe takip ederek ürünlerini her zaman en kaliteli ve en teknolojik ürünler olarak piyasaya sürmüştür. Bu yüzdendir ki piyasaya sürdüğü ürünler her zaman en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasında elbette ki altında yatan nice firması kalitesi ve güvencesi yatmaktadır fakat bu sonucu sadece bir sebebe bağlarsak hem ürüne hem de insanların tercihlerine haksızlık etmiş oluruz. İşte nice Walky iki bin yirmi dört dairesel kapı motorunun en çok tercih edilmesini sağlayan özellikleri şunlardır.

Dört kademe ayarlanır hız opsiyonu bulunmaktadır. tek kanat genişliği yüz seksen santim olan kapılar için uygundur ve yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır bu da bu ölçekte ki bir motor için oldukça iyi bir orandır. Engel tanıma özelliği onu bir çok motordan ayırmaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde nice Walky iki bin yirmi dört dairesel kapı motoru bir engelle karşılaşırsa eğer bu bir insan ya da bir nesne olabilir anında çalışmasını durdurur ve karşılaştığı engel de kapınız da zarar görmeden bir kaza atlatılmış olur. Orta yoğunlukta kullanıma uygun bir motordur nice Walky. Çalışma sürekliliği saatte elli kereye kadar çıkabilmektedir.

Bunun yanında çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasını aksatmamaktadır. Öyle ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice Walky 2024 dairesel kapı motorunu etkilemez. Acil durum bataryası bulunmaktadır bu sayede bir enerji kesintisi durumunda çalışmasına devam eder. Bunca özelliğinin yanında da ağırlığı sadece dört nokta sekiz kilogramdır.

Nice Türkiye

ileadmin

Nice Wingo 2024

 

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanların aklına aslında çok da fazla bir şey gelmez elbette. Fakat gelişen teknoloji basit saydığımız ürünleri bile o kadar değiştirdi ki bu ürünler artık bir değil bir çok ihtiyacı karşılar duruma geldi. Bir kapının ısı yalıtımında nasıl bir etkisi olduğunu düşünebilirsiniz fakat dairesel kapılar bir çok alanda ısı tasarrufu sağlayarak sizin bütçenize katkıda bunuyor. Dairesel kapıları en çok alış veriş merkezlerinin girişlerinde ve çıkışlarında görmüşüzdür bu alanlarda dairesel kapı kullanılmasının sebebi de ısı tasarrufu yapmaktır. Dairesel kapılar ısı tasarrufu yapsalar da motor olmadan çalışmaları pek mümkün değildir. Nice firması uzun yıllar boyunca kapı motorları üreten ve satan ender firmalardan bir tanesidir. Nice Wingo 2024 de bu kapı motorlarından bir tanesidir.

Nice Wingo 2024 kanatlı kapı motoru nice ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Nice Wingo 2024 kanatlı kapı motorunun en çok tercih edilen ürün olmasının altında yatan etkenler elbette ki motorun çok etkin ve işlevsel özellikleridir. Bu özellikler şunlardır.

Nice Wingo 2024 kanatlı kapı motoru kanat genişliği iki metreye kadar çıkan kapılar için uygun bir motordur ve bir buçuk metre kanatta yüz elli kilo bir metre kanatta da iki yüz kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Bu kanatlı kapı motorları için oldukça iyi bir ağırlık taşıma oranıdır. Ayrıca kanatlı kapılarda kanat genişliği azaldıkça taşıma oranı artar. En önemli ve tercih edilmesinde en etkin rol oynayan özelliği de yoğun kullanımlar için uygun bir motor olmasıdır. Bu sayede uzun süreler boyunca nice Wingo iki bin yirmi dört kanatlı kapı motorunuzu kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandası sayesinde yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Her marka nice fotoseli bağlatabilirsiniz. Çalışma sürekliliği saatte otuz kereye kadar çıkabilmektedir. Hızı ise saniyede on altı santim olarak belirlenmiştir.

Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerlerinde bile çalışmasını aksatmamaktadır nice Wingo 2024 kanatlı kapı motoru öyle ki bu sıcaklık değerleri artı elli ya da eksi yirmiyi görse bile etkilenmeden çalışmasına devam edebilir. Bunun yanında bu kadar özelliği üzerinde tutan bir motora oranla çok da hafif bir yapısı vardır sadece ama sadece on sekiz kilo gram gibi çok komik bir rakamdır ağırlığı.