Category Archive Bariyer Sistemleri

ileadmin

Nice Wide Bariyer

Nice bariyer sistemlerinden olan nice wide bariyer 24 v akım ile çalışmaktadır. Nice Wil bariyerlerin yerine gelen nice wide bariyer wil bariyerleri aratmıcak özelliklerin çok çok üstündedir. 3 metreden başlayarak 7 metreye kadar uzanan kol uzunlukları ile ihtiyacınız olan her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 3,5 saniye ile 5 saniye arasında farklılık göstererek açılma hızları bulunmaktadır. Yavaş başla yavaş dur özelliği, engel tanıma özelliği, ogs-hgs ve kartlı geçiş sistemleri ile de uyumluluk göstermektedir. Elektrik kesintilerinde manuele alabilme, kol sağa veya sola takılabilme, kütle dedektörü takılabilme, harici olarak akü bağlantısı yapılabilme özelliği gibi bir çok özelliği mevcuttur. Senkronize bağlantı yapılabilmesi ile de karşılıklı olarak bariyerler aynı anda çalışma sağlanabilmelidir. Ip 44 koruma sınıfına ait iken – 20 /+50 derece hava koşullarında sizlere sorun yaşatmadan çalışma sağlamaktadır. Saatte çalışma özellikleri ve gövdenin ağırlıkları aşağıda belirtilmiştir.

Nice Wide S: Saatte 100 kez çalışabilmektedir. Gövdenin ağırlığı ise 40 kg’dır.

Nice Wide M: Saatte 300 kez çalışabilmektedir. Gövdenin ağırlığı ise 46 kg’dır.

Nice Wide L: Saatte 200 kez çalışabilmektedir. Gövdenin ağırlığı ise 54 kg’dır.

ileadmin

Nice S Bar

Nice S bar Bariyer Sistemi

 

Bu hayatta başımıza her an her şey gelebilir elbette bizim için tedbir almak da en iyi çare bir olay başımıza geldiğinde ağlanıp sızlanmanın elbette bir faydası yoktur bunun yerine bu olay başımıza gelmeden bu olaya karşı bir önlem almak en doğrusudur. Gelişen teknoloji de bize bu alanda oldukça yardımcı oluyor. Çok basit güvenlik önlemleri bile teknolojinin bu ürüne eklenmesiyle çok işlevsel ve kullanışlı bir güvenlik önlemine dönüşebiliyor ve güvenliğimizi büyük ölçü de sağlayabiliyor. Bu ürünlerden biri de her gün hastane girişlerinde otopark girişlerinde alış veriş merkezi girişlerinde gördüğüz bariyer sistemleridir. Bariyer sistemleri yıllar boyunca kullandığımız basit fakat basit olduğu kadar da kullanışlı bir güvenlik sistemidir. Nice firması da bu güvenlik sistemlerini üreten en iyi firmalardan birisidir. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmaların arasında hatta en üstlerinde bulunmaktadır. nice firmasının ürettiği ürünler her zaman son teknolojiyle donatılmış ürünler olduğundan insanlarda en çok bu ürünleri tercih etmektedirler. Nice s bar bariyer sistemi de bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice s bar bariyer sistemi özellikleri bakımıyla bir çok bariyer sisteminden ayrılmaktadır. İşte nice s bar bariyer sistemini diğer bariyer sistemlerinden ayıran bir çok özelliği de şunlardır. Öncelikle beş yüz bin defa açılma ve kapanma garantisi bulunmaktadır. engel tanıma özelliği bulunmaktadır ki bu bir çok bariyer sisteminde bulunmayan fakat bulunması gereken bir özelliktir. Hazır fotosel yuvaları sayesinde fotosel bağlantısını kolaylaştırmaktadır. Ağırlığı sadece kırk altı kilogramdır. Çalışma sürekliliği saatte yüz kez olarak belirlenmiştir ve artı elli ve eksi yirmi derece de bile çalışmasına devam edebilmektedir nice s bar bariyer sistemi.

Nice Türkiye

Nice S Bar Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice M3 Bar

Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri

 

Güvenliğimiz en çok değer verdiğimiz olgumuzdur elbette biliriz ki bazı şeylerin telafisi olsa da güvenliğimizden dolayı oluşan bir kazanın telafisi olmayan sonuçları olabilir. Güvenliğimizi sağlamak için hiçbir masraftan da kaçınmayız. Gelişen teknoloji de bize bu alanda bir çok kolaylık sağlamaktadır. Artık bir çok basit tasarımlı güvenlik önlemi teknolojinin eklemesi sayesinde bir çok işlev kazanmakta ve güvenlik konusunda oldukça başarılı sonuçlar getirmektedir. Bu basit mekanizmalardan biri de bariyer sistemleridir. Bariyer sistemleri çok uzun yıllar boyunca kullanılmış güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Fakat teknolojinin eklenmesi sayesinde çok daha kullanışlı bir ürün haline geldi. Nice firması da çok kullanışlı bariyer sistemlerini üreten firmalardan bir tanesidir. Nice firması teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek ürünlerine ekler ve sizin hizmetinize sunar bu ürünlerden bir tanesi de nice m3 bar bariyer sistemidir.

Nice m3 bar bariyer sistemi altında nice firmasının imzasını bulunduran bir bariyer sistemidir. Sırf bu imzanın bulunması bile ne kadar çok sattığını açıklar niteliktedir fakat bu ürünün aynı zamanda bir çok özelliği bulunmaktadır.

İlk başta nice firması bu ürüne o kadar çok güveniyor ki tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisini veriyor. Hazır fotosel yuvaları sayesinde kolay fotosel bağlantısı yapabiliyorsunuz. Güvenlik sistemleri de bazen insanların sağlığına zarar verebilir bu durumun oluşmaması için engel tanıma özelliği bulunmaktadır nice m3 bar bariyer sisteminde bu sayede bariyeriniz bir engelle karşılaşırsa eğer bariyer sistemiz hareketini durduracak ve hem engel hem de bariyer sisteminiz bir zarar görmeyecektir ki karşılaştığı engel küçük bir çocuk da olabilir bir araba da olabilir bu yüzden her bariyer sistemin bulunması gereke bir özelliktir engel tanıma özelliği.

Nice Türkiye

Nice M3 Bar Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice M7 Bar

Nice M7 Bar Bariyer Sistemi

 

Bazı konular vardır ki işinizi şansa bırakmamanız gerekmektedir. Bu alanda alacağınız ürünü iyice incelemeli ve işinize yarayacağından emin olmalısınız. Bu alan güvenlik alanıdır. Güvenlik alanında güvendiğiniz bir alet açık verirse eğer bunun bedelini ağır ödeyebilirsiniz ki geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Nitekim ülkemiz iş kazaları alanın da hiç de fakir bir ülke değildir fakat siz ben canımı yolda bulmadım güvenliğime önem veririm canım her şeyden önemli diyorsanız eğer nice firmasının ürünlerini almanızı tavsiye ederim. Nice firması uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan bir tanesidir. Ürünleri uzun süreler hiçbir problem çıkartmadan çalışmasını sürdürür. Bu yüzden bu alanın müşterileri nice firmasını en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi yapmışlardır. Nice firmasının ürünleri çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasında üst sıralara tırmanmaktadır. Bu ürünlerden biri de nice m7 bar bariyer sistemidir.

Nice m7 bar bariyer sistemiz altında nice firmasının imzasını bulunduran bir bariyer sistemidir sırf bu yüzden bile en çok satan ürün olması gayet doğaldır fakat bu ürünün bir çok da özelliği bulunmaktadır bu özelliklerden bazıları da şunlardır.

Nice m7 bar bariyer sistemi tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisi olan bir üründür. Kontrol ünitesi yukardadır bu sayede hızlı ve kolay bakım yapılabilir. Hazır fotosel yuvaları sayesinde fotosel bağlantısı oldukça kolaydır. Kendisine güç girişinden hariç bir akü bağlantısı bulunmaktadır ki herhangi bir enerji kesintisinde güvenliğinizden olmazsınız bariyeriniz çalışmaya devam eder. Çalışma sürekliliği saatte iki yüz kez aç kapa yapma olanağı sağlar. Olağan dışı sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürür ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi derecedir.

Nice Türkiye

Nice M7 Bar Teknik Özellikleri

ileadmin

Nice L Bar

Nice L Bar Bariyer Sistemi

 

Güvenliğimiz bu hayatta en çok önem verdiğimiz kavram olmalı. Çünkü mal mülk gibi kavramlar gitse de telafisi mümkündür insan biraz zarar etse sorun olmaz fakat güvenliğiniz açık verdiğinde yaşanabilecek bir olayla eğer sağlığınız zarar görürse telafisi olmayabilir. Bu yüzden en çok güvenliğimiz için aldığımız ürünlere dikkat etmeliyiz. Gelişen teknoloji sayesinde artık güvenliğimizi de üst seviyelere çıkartabiliyoruz. Çok basit bir tasarım olan bariyer sistemi bile teknoloji sayesinde çok kullanışlı bir güvenlik aleti haline gelebiliyor. Bariyer sistemleri bir çok alanda kullanılabilir bir sistemdir ev de hastanede alış veriş merkezlerinde otoparklarda ve aklınıza gelebilecek her yere uygun bir güvenlik önlemidir. Nice firması uzun yıllar boyunca bu güvenlik önlemleri mekanizmaları üretmiş bir firmadır ve durumun ne kadar önemli olduğunun farkında bir firmadır. Bu yüzden ürettiği mekanizmalara son teknolojiyi ekleyerek size sunar. Bu yüzden nice firmasının ürünleri en çok satan ürünler olmaktadır. Ürettiği ürünlerden biri de nice firmasının nice l bar bariyer  sistemidir.

Nice l bar bariyer sistemi altında nice firmasının imzasını bulunduran bir güvenlik sistemidir. Ve özellikleri şunlardır. Öncelikle tam bir milyon kere açılıp kapanmayı garanti eder. Nice firması ürününe o kadar güveniyor ki bu ürün için tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisi veriyor. Kendisine akü bağlanabilmesi ve engel tanıma özelliği sayesinde otoparklarda da kullanılabilir bir bariyer sistemidir. Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği sayesinde bariyer sisteminiz yıpranmaz ve uzun süreler bu bariyer sistemini kullanabilirsiniz. Siz de güvenliğinize önem veren ve güvenliğiniz de işinizi de şansa bırakmayan biriyseniz nice l bar bariyer sistemi tercih etmeniz gereken bariyer sistemidir.

Nice Türkiye

Nice Run 1500 Teknik Özellikleri