Nice Toona Kanatlı Bahçe Kapı Motoru

ileadmin

Nice Toona Kanatlı Bahçe Kapı Motoru

nice dairesel kanatlı kapı motorları

Nice Türkiye olarak yıllardır Türkiye’de satışını sündüğümüz otomasyon sistemleri ile tüm sorunlara çözüm üretmekteyiz. Yana kayar sürgülü kapı, dairesel 90 derece kanatlı kapı motoru, seksiyonel kapı, sarmal kepenk, cam kayar kapı ve kollu bariyer sistemleri ile tüm kapılarınıza çözüm üretmektedir. Bahçe kapılarında, ofis giriş çıkış, depo, üniversite gibi birçok alanda kullanılan dairesel kapılarınıza otomasyon çözümü üretilerek artık güvenliğiniz kapılarınızda.

Türkiye standartlarına göre üretilen Nice motorları, aradığınız tüm özelliklere sahip tam donanımlı motorlardır. Nice toona motorlar dairesel kapı 90 derece açılır kanatlı kapılar için üretilmektedir. Nice toona motorların 6 çeşidi bulunmaktadır. 3 metreden başlayarak 7 metrelik kapılara kadar kullanılabilen toona motorlar yarı yoğun kullanım ya da yoğun kullanımlarınız için idealdir. Kapınıza göre model seçimi yapılabilmektedir. Nice toona motorlar modellerine göre 220 v ac ve 24 v dc olarak çalışma sağlamaktadır. Açılış ve kapanışta limit switchleri bulunan motorlara engel tanıma özelliği eklenerek de sizlerin güvenliğini korumaktadır. Otomatik arıza teşhisi ile arızasını kendi belirleyerek sizlere uzun sürmeden kolayca sorunu çözmenize yardımcı olmaktadır. Montaj esnasında sizlere kolaylık sağlayan motorlar ıp 44 koruma sınıfına aittir. Mc824h kontrol ünitesi ile sizlere kolaylık sağlayan toona motorların teknik özelleri ayrıntılı olarak aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Toona motorların yanında verilen aksesuarla ise, oxı kumanda alıcısı, 2 adet smilo uzaktan kumanda, elb 24 v flaşör ikaz lambası, opsiyonel olarak ise akü, elektronik kilit, batarya, temini bulunmaktadır.

Nice Toona 4005, 4006, 5016 220 v ac motorla çalışmaktadır. Yarı yoğun kullanıma uygun motorlardır. 4005 ve 4006 modeli tek kanatta 3 metrelik kapılarda kullanılırken toona 5016 motor 5 metrelik kapılarda kullanılmaktadır. 4005 modelinde sadece açılma yönünde limit switch bulunurken 4006 ve 5016 modellerinde ise açılma ve kapanmada limit switch bulunmaktadır. Nice Toona 4024, 5024 ve 7024 motorlar ise 24 v dc akım ile çalışmaktadır. Toona 4024 3 metrelik kapılarda, 5024 5 metrelik kapılarda toona 7024 ise tek kanatta 7 metre uzunluğundaki kapılarda kullanılır. Solemyo günej enerji sistemi ile çalışabilen toona motorlar yoğun kullanıma uygun motorlardır. Sizlere sorunsuz çalışma sağlayan motorların fiyatları sağlamlığı ile sizleri şaşırtacaktır.

Nice toona motorlar hakkında fiyat ve servis talebinde bulunmanız için 7/24 0541 349 53 06 numaranızdan yardım alabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın