Nice Run 1500

ileadmin

Nice Run 1500

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Gelişmelerini takip eden firmalar da ürünlerine bu gelişen teknolojiyi monte etmekte ve bize çok daha kullanışlı bizim için çok daha pratik ürünlerle karşımız çıkmaktadır. Nice firması teknolojiyi çok sıkı takip eden bir firmadır. Çıkarttığı ürünler son teknoloji ürünler olmakta ve bizim hayatımızı kolaylaştıran ürünleri bize sunmaktadır. üstelik ürünleri uzun süreler kullanılmakta evladiyelik diye tabir ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de nice run 1500 yana kayar kapı motorudur. Bu ürünün en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer almasının bir nedeni elbette altında nice firmasının imzasının yer almasıdır.

Fakat tek nedeni altında nice firmasının imzası olması olarak görürsek ürün özelliklerine haksızlık etmiş oluruz. Ürünün altında nice firması imzası olmasa dahi kendini çok rahat şekilde sattırabilecek kadar güzel ve pratik özellikleri bulunmaktadır. işte bu özelliklerden bazıları şunlardır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Kontrol ünitesinin motorun üzerinde olması bakımını kolaylaştırır. Bunun yanında bin beş yüz kilogram gibi devasa bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır ki yoğun kullanıma uygun kapılarda ender görülen bir taşıma kapasitesidir bu taşıma ağırlığı. On ila yirmi beş santim hıza sahiptir saniyede ve altı kademeli ayarlanabilir hız seçeneği sunmaktadır size. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız ufak bir çocukla karşılaşırsa eğer hareket halindeyken anında çalışmasını durdurarak arada kalan engele zarar gelmesini engeller. Tüm bunların yanında sadece ama sadece on dokuz kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir ki bin beş yüz kilogram taşıma kapasitesi için çok küçük bir rakamdır bu ağırlık.

Nice Türkiye

Nice Run 1500 Teknik Özellikleri

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın