Nice Rox 1000 Motor

ileadmin

Nice Rox 1000 Motor

Nice Türkiye ailesi olarak sizlerin kapı sorunlarına çözüm üreten firmamız yıllardır tüm kapıların otomatik kapı sistemlerini üreterek hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Nice ürünleri İtalyan menşeili olup Türkiye ve tüm Avrupa’da satışları ve servisleri sunulmaktadır. Nice ürünleri otopark kapıları, bahçe kapıları, sürgülü, dairesel, seksiyonel garaj kapıları, kepenk sarmal kapıları gibi bir çok kapı sistemlerine uygun motor ürünleridir. Nice sürgülü kapı motorlarından biri olan rox 1000 motor 230 v ac akım ile çalışmaktadır. Yarı yoğun kullanıma uygun olan rox 1000 motor saatte 20 kez açılıp kapanmayı sunmaktadır. 7 metrelik kapılarda uygulanmaktadır. Eski robo 1000 motorların yerine getirilmiştir. Rox 1000 motorların kontrol ünitesi motorların üzerindedir böylelikle kontrol ünitesine dışarıdan herhangi bir zarar gelmesini önlemektedir. Yavaş başla yavaş dur özelliği de bulunan rox 1000 motor ıp 44 koruma sınıfına aittir. Motorun hızı ise 0.18 saniyedir. Rox 1000 motorlar kışın -20 yazın ise +50 derece hava koşullarına ragmen çalışma sağlamaktadır. Böylelikle soğuk veya sıcak illerimizde sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Motorun kendi ağırlığı 11 kg’dır.
Nice rox 1000 motorlar kit olarak satılmaktadır, sadece motor olarak satılmamaktadır. Motorun yanı sıra emp fotosel, lucy flaşör ikaz lambası, 2 adet smilo kumanda ve 4 metre kremiyer dişli ile beraber satılmaktadır.
Nice motorlarına 2 yıl garanti 10 yıl ise yedek parça temini sunmaktadır. Her kapı seçeneklerine göre kapı motoru imkanı sunan Nice Türkiye yanı sıra motorlar ile ilgili sorun yaşamanız halinde servis hizmeti de sunmaktadır. Nice rox 1000 motorların fiyatını öğrenmek veya servis imkanından yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın