Nice Kollu Bariyer

ileadmin

Nice Kollu Bariyer

Nice markası 25 yıldır sektörün lideri olmakla birlikte Türkiye’ye getirdiği birçok motorlar ile sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. Kollu bariyerler başta olmak üzere birçok kapılara çözüm bulan nice firması sizlerin kollu bariyer’de güvenliğinizi üst sıralara taşımaktadır.

Nice Kollu Bariyer Sistemleri 24 vdc akım ile çalışmaktadır. Bu şu olmakta ki kollu bariyerlerin hepsi yoğun kullanıma uygundur. Fiyat açısından da diğer firmalara fark atan Nice firması kollu bariyer sistemlerinde 9 metreye kadar açık alanlarınızı tek bariyer ile güvenli bir şekilde kapatmanızı sağlamaktadır. Nice bariyerlerin özellikleri fazlasıyla diğer bariyerlere fark atmaktadır. Tek gövde’de 7 metreye kadar kol bağlayabilmektesiniz. Nice wide serisi ile 3 metreden başlayarak 7 metrelik bariyer kollarını bağlayarak çalışma sağlayabilirsiniz. Açık alanınız daha fazla ise geri çekilmenize gerek yok çünkü m bar bariyerler ise 9 metrelik açık alanlarınızı kapatmanızı sağlamaktadır. Başta söylediğim gibi 24 v ile çalışan nice kollu bariyerlerin diğer firmalara fark atan özelliği ise m bariyerlerin 1 milyon kere açılım sunan yayı bulunmasıdır.

Nice kollu bariyerlerde özellik fazlasıyla bulunmaktadır. Kollu bariyer sistemlerine akü bağlantısı yapabilir veya güneş olmayan yerlerde güneş paneli ekleyerek elektriksiz çalıştırabilirsiniz. Kol bağlantılarını hem sağa hemde sola bağlayarak montaj kolaylığı sunmaktadır. Ogs veya Hgs sistemi de bağlanabilen kollu bariyerlere hız ayarına da yapabilirsiniz.  Wide bariyerlerin açılma hızları gövdelere ve kol uzunluklarına göre değişiklik göstermektedir. 3 metre kolda 4 saniye açılırken, 4-5 metre kol uzunluklarında 3,5 saniye de açılmaktadır. 6 ve 7 kol uzunluklarında ise 5 saniye açılma sunmaktadır. Kontrol ünitesini içerisinde saklayarak su sızıntılarına karşı meydan okumaktadır. M bariyerler de ise değişiklik göstermektedir.

Nice kollu bariyer sistemleri yaz ve kış ayarlarına meydan okuyarak çalışma sağlamaktadır. Yazın +50 derece de kışın ise -20 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Ip 44 korumasına sahip olan kollu bariyer sistemlerimizin kullanılan yedek parçaları modellere göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak:

WİDE S-M-L S BAR- M3 BAR- M5 BAR- M7 BAR- L9 BAR GÖVDE

3-4-5-6-7-8-9 METRE KOL

KOL FİTİLİ

OXI (UZAKTAN KUMANDA ALICISI)

2 KANALLI SMİLO 2 KUMANDA

KOL ETİKETİ (STİCKER)

SABİT VEYA HAREKETLİ ÇATAL AYAK

FLAŞÖR (İKAZ LAMBASI)

EMNİYET FOTOSEL TAKIMI

KOL BAĞLANTI

gibi yedek parçaları ile satılmaktadır. Kollu bariyer ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler ile Nice sizinle!

Nice kollu bariyer ile ilgili ayrıntılı bilgi veya servis imkanı için bizleri ariyabilir destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın