Nice Hızlı Seri (HS) Bahçe Kapı Motorları

ileadmin

Nice Hızlı Seri (HS) Bahçe Kapı Motorları

Nice Türkiye 20 yılı aşkın sürede Türkiye’de satışını sürdürmektedir. Firmamız her kapı sistemlerine uygun motorlar üreterek sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Nice Türkiye ailesi her kapıyı otomatik hale getirerek günlük yaşamınızı kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Artık her yerde karşımıza çıkan kapı sistemleri Nice ile daha güvenli hale gelmiştir. Günlük yaşantımızın birçok alanında karşımıza çıkan kapı sistemleri avm alışveriş kapıları, okul, üniversite, otopark giriş çıkışları, ev, apartman, villa gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Nice motorları her kapı sistemlerine uygun motor üretimi yaparak sizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Nice bahçe kapı motorlarında engel tanıma özelliği, hızlı seri motorlar, yavaş başla yavaş dur özelliği, ayarlanabilir hız ayarı gibi birçok özellik barındırmaktadır. Günlük hayatımızı kolaylaştıran nice motorlar her uygun kapıya göre üretim sağlamaktadır. İster yoğun kullanım ister yarı yoğun kullanım sizlere hiçbir şekilde sorun çıkarmaksızın çalışma sağlamaktadır.

Yeni nice bahçe kapı motorlarında hızlı seri üretimine başlayarak da sizlerin uzun süre kapının önünde bekleme sorununa da çözüm üretmiştir. Run 400, run 1200 ve robus 500 hs motorları ile artık kapılarınız daha hızlı ve güvenli. Açılma süreleri Türkiye standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Nice run 400 hs motorun açılma hızı 4 metrelik kapılarda 6 saniye iken nice robus 500 hs ise 4 metrelik kapılarda 9 saniye sürmektedir. Nice run 1200 hs ise 7 metrelik kapılarda 18 sn açılma hızı bulunmaktadır. Sadece yana kayar sürgülü bahçe kapı otomasyonunda değil dairesel 90 derece açılır bahçe kapıları içinde hızlı seri motorları üretilmektedir. Nice toona 5024 hs ve nice wingo 3524 hs motor olarak hs motorları üretilmektedir. Hızları ise toona 5024 hs’de 90 derecede 16 saniye iken nice wingo 3524 hs ise 90 derecede 10 saniye açılma imkanı sunmaktadır.

Nice Türkiye ailesi sadece motor üretimi değil servis imkanı sunarak da sizlerin otomasyon sorunlarına çözüm üretmektedir. Nice bahçe kapı otomasyonlarında herhangi bir sorun ile karşılaşmanızda 7/24 ulaşabileceğimiz numaralarımıza ulaşarak nice servis hakkında ayrıntılı bilgi alabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Nice motorları hakkında sormak istediğiniz tüm sorular için lütfen iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat ve stok bilgisi için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın